Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Wydaje mi się że jesteś internetowym napinaczem, który nawet nie żyje w miejscu o którym rozmawiamy. Brakuje ci tzw. skin in the game. Ale oczywiście mogę się mylić, więc mówię sprawdzam i teraz pokaż mi jak angażowałeś się w polską politykę poza wizytami ze znajomymi w polskiej ambasadzie na głosowanie.
  • Odpowiedz
@zbierski9: zadałem ci konkretne bardzo łatwe pytanie, ty je pomijasz i skupiasz się na atakowaniu mnie przypisując mi swoje cechy, przykre, ale powodzenia na poligonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może ktoś będzie miał jaja i to zorganizuje, chętnie dołączę jak to miało miejsce przy strajku kobiet
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Przyszłość jest niedeterministyczna więc nie sposób przewidzieć co ktoś zrobi w przyszłości. Najlepsze co mamy, i czego używają banki i ubezpieczalnie w swoich modelach to zasada że przeszłe zachowania człowieka najlepiej przewidują zachowania przyszłe. Stąd moje pytanie, jak w przeszłości angażowałeś się w polską politykę z zagranicy? Czy mam ci wierzyć w twoje słodkie obietnice?
  • Odpowiedz
@zbierski9: silisz się na pseudointeligenta a nie potrafisz tak banalnej rzeczy jak czytanie ze zrozumieniem skoro zadajesz pytanie na które dostałeś odpowiedź, powodzenia internetowy napinaczu, mimo że sprawa dotyczy ciebie, a nie mnie i tak chętnie dołączę jeżeli ktoś to zorganizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zbierski9: Dla matki, babci, córki, siostry jeśli takowe masz i które nie mają szansy na rozwój zawodowy w Szwajcarii.
Oczywiście można to wszystko zostawić na pastwę najeźdzcy potencjalnego i mieć #!$%@? czy zostaną zgwałcone lub zabite.
Czyżby kolega spod znaku tych co nie wiedzą czym jest wojna?
Co innego być pacyfistą kiedy rząd twojego kraju jest agresorem a co innego bronić domu i rodziny kiedy ktoś ci się wpieprza z
  • Odpowiedz
@sznajder: Mogą się do mnie przeprowadzić, mają wolny wybór. Lepiej wspólnie biedować niż zginąć prawda? A jeśli im tu dobrze i nie chcą spędzić w samochodzie tych kilku godzin, ich wybór. Ciekawe czy matki, córki i siostry chwycą za karabin w razie czego, bo póki co to nawet na przeszkolenia wojskowe ich nikt nie wzywa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli jak przyjdą ruscy to bezbronny dasz się wyruchać a potem torturować aż do momentu rozwalenia ci głowy wielkim młotem a potem zabiorą ci mikser i mikrofalę z domu bo nikt nie będzie Polski bronił ?


@AstonMilkshake: zesraja sie a nie przyjdą, a jak spróbują mamy wyszkolonych żołnierzy NATO którzy raz dwa by im ten pomysł wybili z głów.
  • Odpowiedz