Wpis z mikrobloga

Czyli nie oddaję swojego życia i zdrowia pod rozkazy Dudy.


@zbierski9: czyli jak przyjdą ruscy to bezbronny dasz się wyruchać a potem torturować aż do momentu rozwalenia ci głowy wielkim młotem a potem zabiorą ci mikser i mikrofalę z domu bo nikt nie będzie Polski bronił ?
  • Odpowiedz
czyli jak przyjdą ruscy to bezbronny dasz się wyruchać a potem torturować aż do momentu rozwalenia ci głowy wielkim młotem a potem zabiorą ci mikser i mikrofalę z domu bo nikt nie będzie Polski bronił ?


@AstonMilkshake: Rozumiem, że sugerujesz że powinienem poświęcić życie dla miksera, mikrofali? Czy mam poświęcić życie żeby nie stracić życia? Czy może mam poświęcić życie dla społeczeństwa, które nie chce solidarnie bronić Polski i wysyłać
  • Odpowiedz
@zbierski9: spoko akcja tylko haslo musi byc nowe, ja tam wole nie byc kojarzony ze skorumpowanym dzialaniem zarzadu strajku kobiet. Zreszta apropo feministek, one sa za absolutna nierownoscia na tle plciowym wiec to podwojny mind fuck.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Oczywiście że tak, bo już dawno nie walczą o równouprawnienie (to już dawno mają), teraz walczą tylko i wyłącznie o przywileje dla swojej grupy. Kolejny argument za tym że solidarność społeczna nie istnieje i ja nie mam ochoty za feministki umierać na froncie.
  • Odpowiedz
ważne że daje do myślenia i prowokuje do dyskusji


@zbierski9: ciekawe czy kogokolwiek sprowokuje do działania, póki co tylko "tłiterowe julki" tak chętnie tutaj atakowane potrafiły się zorganizować
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Sprowokuje do działania, jestem pewien. Szybki wzrost emigracji młodych mężczyzn od początku przyszłego roku. Śmiała hipoteza : na decyzji rządu o wysyłaniu na ćwiczenia wojskowe pod przymusem Polska straci więcej zasobów ludzkich niż Ukraina straciła do tej pory żołnierzy na froncie.
  • Odpowiedz
@zbierski9: czyli również nie wierzysz w jakiekolwiek protesty? emigracja młodych nie zwiększy się w zauważalnym stopniu, Ci którzy wyjadą i tak by to zrobili, przykre że faceci nie potrafią się zorganizować kiedy na szali jest ich niewolnictwo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Doba ma 24 godziny. Mam do wyboru poświęcić ten czas na to żeby być konkurencyjny w swojej specjalizacji, lub podzielić ten czas na pół etatu działalności społeczno-politycznej i pół etatu działalności zawodowej. Dla mnie wybór jest prosty, ale będę śledził twoją działalność i za kilka lat zapytam jak ci poszło.
  • Odpowiedz
@zbierski9: podejrzewam że nawet za kilkanaście lat będziesz młodszy niż ja obecnie, pytaj o co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
obowiązkowa służba wojskowa odbyta, trwała 11 miesięcy, głównie z tego powodu jestem przeciwny temu przymusowi
  • Odpowiedz
@zbierski9: Szwajcaria nie planuje żadnej wojny, a ja nie planuję zmieniać miejsca zamieszkania dopóki nie dostanę obywatelstwa, różnica jest taka że ja tutaj mieszkam, ty o tym fantazjujesz, mi ćwiczenia nie grożą, ty życzysz ich innym, przykre ale przynajmniej widać że polak z krwi i kości
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Przed pandemią mieszkałem w Zurychu a później w Londynie, wróciłem do Polski na czas pandemii (praca zdalna) i teraz stąd #!$%@?. Ale przynajmniej moje poglądy są spójne z zachowaniem. Z tobą natomiast jest o wiele gorzej, bo ty zagrzewasz do protestów, a nawet cię nie ma w Polsce, co za żenada.
  • Odpowiedz