Wpis z mikrobloga

Przeglądam z kolegą jego netflix, polecam mu filmy, seriale a ten mi mówi że oglądam same dla psycholi (°° . Ja mu tłumaczę że życiorysy seryjnych zabójców są ciekawe, jak i kryminalni którzy ich badają, tu gość bez empati masakruje dużo ludzi, tu inny gwałci, tu chłop obcina matce głowę i się w nią spuszcza. Tłumaczę temu koledze jak zrozumienie czemu byli tacy jest interesujące, ten mi tylko że to jest chore i jakieś bajki(w przenośni) o super bohaterach puszcza (). Potem coś na temat książki przeszło, to mu mówię że "Trupia farma" genialna jest, czy nie chciałby przeczytać, on do mnie żebym przestał ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#netflix #seriale #film #psychologia #kryminalne #kryminalistyka #mordercy #ksiazki
Pobierz SaintWykopek - Przeglądam z kolegą jego netflix, polecam mu filmy, seriale a ten mi m...
źródło: comment_1670367540yjedE5zlYn0gety3tpHqmt.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SaintWykopek: Mam takiego zioma, który pyta mnie o jakieś seriale i mu polecam, to albo "sci fi" albo "fantasy" albo "naciąganeeee". To się pytam kiedy on ostatnio widział jakiś serial fantasy to mówi, że Lost xDDDD I sapie do mnie, że nie kuma dlaczego takie Westworld mi się podoba jak to są głupoty, po czym odpala jakiś #!$%@? procedural, który miał 10 sezonów po 22 odcinki xD