Wpis z mikrobloga

Kiedyś twierdziłem, że wplyw na sny maja emocje i zaangażowanie, dzis a w zasadzie wczoraj doczytalem jeden ciekawy rozdzial z książki S. LaBerge'a - Exploring the world of lucid dreaming. Opisywal tam ciekawy koncept zwiazany ze schematami aktywowanymi w mózgu na poziomie przedświadomym, świadomym i podświadomym oraz o wplywie motywacji, doswiwdczen i oczekiwan na sen. Dosc ciekawy i intrygujacy temat (chociaż nie nowy) mogący też zrozumieć metody triggerowania swiadomosci we snie
Powyzej fragment, nie chce wrzucac bo ta ksiazka jest tak wspaniala ze warto ją nabyć (a jak to juz należy do was ja rączek nie przykladam do brudnej roboty hehe a tak serio to gdzies wrzucalem link do strony Empika warto zakupic aby rozwijać wiedzę)
EDIT:
Książkę można nabyć tu można też poszukać taniej na Ebayu, Amazonie (też cyfrowo) etc

#swiadomysen #swiadomesny #oneironautyka #swiadomesnienie #ld #luciddream #sen #sny #psychologia #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami
billuscher - Kiedyś twierdziłem, że wplyw na sny maja emocje i zaangażowanie, dzis a ...

źródło: comment_1670331504N0FMVcWntx7Rlr0lEsfYwH.jpg

Pobierz
  • 8