Wpis z mikrobloga

@emerald_c @michalglus Skąd wiem że nie traktował poważnie? Bo swoim zachwaniem tego nie pokazywał. Nie pojawiał się na meczach ekstraklasy ani na żadnych eventach, przyjeżdżał do Polski raz na dwa miesiące jak były zgrupowania, a jak dostał inną ofertę to zwiał tuż przed barażami. I nie, nie przekonają mnie argumenty że "przecież i tak w ekstraklasie nie ma piłkarzy dobrych do kadry". Jakoś Nawałka czy Beenhakker tak nie myśleli z ekstraklasy mogli
@jacek-puczkarski: o ja prdl, wy macie rzeczywiście jakieś kompleksy względem zagranicy xD Jakie oni niby wskazywali nieprawidłowości? Sousa odszedł przy pierwszej lepszej okazji, a Beenhakker pod koniec miał też nas w dupie po zaczął sobie robić na drugi etat w Feyenoordzie (o czym wykopki nie wiedzą lub nie pamiętają), więc nie #!$%@? że z nich są jacyś mesjasze, bo obydwaj kończyli duże imprezy z najgorszym dorobkiem punktowym xD
Nie pojawiał się na meczach ekstraklasy


@Trzesidzida: Dokładnie, przecież tam są takie gwiazdy, takie perełki że gdyby nie zamiłowanie do schabowego to by grali w najlepszych ligach świata. Jakby zaorać ekstraklasę to by nawet reprezentacja tego nie odczuła.

Może w końcu Raków coś powalczy na arenie międzynarodowej ale tylko dlatego że kupuje dobrych zawodników zza granicy, a nie sprzedaje jak któregoś cena trochę podskoczy.
@jacek-puczkarski: tak, szczególnie #!$%@? sousa szczur co uciekł przy pierwszej nada... nawet nie. On #!$%@?ł bez okazji, ale dzięki swoim agentom, którzy opanowali jakąś czarną magię (innego wytłumaczenia nie ma), dostał robotę w brazylii, skąd też szybciutko go #!$%@?.