Ta przerwa na picie to chyba największa głupota jaka może być. Proponuję wprowadzić ja na w biegach maratońskich na 10 km, wszyscy odpoczną i rusza dalej z kopyta. #mecz
@huopie: no zauważyłem ;) też szacunek dla gościa z Radomska w koszulce adidasa. Drugi dzień kisi się w długich brązowych spodniach sztruksowych ze stylowa nereczka. Ale ostatnio nie widać go w peletonie. Pewnie wiezie się w grupetto.
Piękny e----------l Katowitz się zapowiada. Można Legii nie lubić ale ci wszyscy co chcieli GKS w pucharach zamiast Legii to muszą mieć zryty beret. Ciekawe jaki klub będzie Cementarnica Skopie po 20 latach. #mecz
Mecz Polska Niemcy U20 co za stroje Szwabskich? Hehe jakiś róż, niebieski i biały? Mam nadzieję że Polska się w porę ogarnie bo może nas czekać to samo co w uśmiechniętych Niemcach. Żadnego przywiązania do barw narodowych. #mecz
Jeszcze libero Szymura odstawiony do kwadratu od przyjmowania zagrywek na cały 4 set. Grają jednym libero Kedzierskim. Tak wqrwionego Stelmacha to się nie spodziewałem. #siatkowka
Czy powstała już jakaś pasta o Maciusiaku? Coś na wzór tajnera i Małysza? Historia pisze się na naszych oczach i wydarzenia z igrzysk zapiszą się pewnie na lata :):D #skoki
@balrog84: no cóż. Jak chcą grac kursy z 3% zwrotem przy 12% podatku, to ich wybór ( ͡°͜ʖ͡°) <tak, wiem że tego się nie gra solo, niemniej jednak i tak są mocno zaniżone względem realnego prawdopodobieństwa>
Świątek jest idealnym przykładem jak by się wychodziło grając na jej wygrane przy kursach <1,15 co chwilę w dupę xD
Myślę że Tomasiak za swój idealnie technicznie skok na ok 104 m dostanie noty po 18 i tym dużo straci. Mafia sędziowska trzyma łapy na pulsie. Będzie dużo gadania o notach po konkursie #skoki
Strach pomyśleć co osiągnie Pietruszewski w przyszłości skoro już teraz jest takim kotem. Spójrzmy na takiego Yamala co on osiągał w wieku naszego Oskara?? #mecz
#mecz