Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rzadko wychodzę z domu ale dziś wyszedłem i jezuu jaki ja jestem dziad w porównaniu do tych wszystkich oskarków w galerii xD Oni wysocy, dynamiczni, fajka przed wejściem, jakaś małpka 0.2 w kieszeni, głośno gadają, śmieją się, każdy iPhone, jakieś ciuchy Gucci a ja.. wyglądam jak starszy pan, poważne stonowane ciuchy, zakola, rzadkie włosy, zmęczony ryj jak u Szumowskiego, głowa spuszczona w dół, zgarbiony, jakaś kurtka niedopasowana na promocji. Może powinienem ubierać coś bardziej sportowego albo lekko streatwear? Chodzić bardziej pewny siebie, dynamiczny, agresywny wzrok albo zapisać się na siłownie. Tak to wyglądam na typowego Mariuszka/Bogdana w średnim wieku a nawet trzydziestki nie mam. Nawet zacząłem słuchać muzyki z lat 50/60/70 jak moi starzy kiedyś xD Czemu ja tak zdziadziałem? Zamiast siedzieć w domu non stop powinienem jeździć po świecie, zagadywać laski, rozwalać się samochodami po mieście. I niby laski wolą starszych? Nawet jeśli to starszych dynamicznych.. takich oskarków 2.0. Ewentualnie starszych panów ale z kasą, jakimś eleganckim samochodem i dojrzałą przystojną mordą co by się na okładkę gazety z ciuchami nadawał bo wtedy to współgra a nie przygarbionego Mariuszka wyjętego żywcem w magazynu na emigracji.

#przegryw #rozwojosobistyznormikami #blackpill #hipergamia #modameska #streetwear #tfwnogf #samotnosc #tinder #zwiazki #relacje #seks #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638e57a25adff1f3a51a39fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Rzadko wychodzę z domu ale dziś wys...
źródło: comment_1670277096jNpIGJpTg2Ey9zeLNAgGqt.jpg
  • 10
@Kryskamatyska: "There's always a bigger fish" jeśli się tego nie zaakceptuje, trudno odnaleźć spokój i szczęście będąc nawet na szczycie hierarchii. Swoją drogą, może właśnie dlatego ludzie się tak brandzluja do statusu społecznego, posiadanego majątku, powodzenia u płci przeciwnej i automatycznie z góry patrzą na tych malucich, tych którym się w życiu "nie udało", traktując ich jak ludzi gorszej kategorii. Prawda jest taka, że prędzej czy później i tak wszyscy skończymy
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak Ci to przeszkadza to to zmień, kup inne ciuchy, bardziej dopasowane, kup iPhona, chyba, ze Cię nie stać to nie ma co na sile się zadłużać. Najważniejsze to to jak Ty się czujesz, jeśli czujesz się z tym zle, to zacznij to zmieniać, żeby czuć się lepiej. Takie jest moje zdanie.
ŻarliwaObywatelka: Rozwoze żarcie rowerem i często widzę takich "oskarkow", szczególnie w galeriach czy drogich restauracjach. Albo dowożę im żarcie do mega drogich apartamentów. Wiadomo, nic do nich nie mam, bo to ich zasługa (czy losu) że mają lepiej ode mnie. Ale i tak mi smutno, że nie jestem na ich miejscu. No ale cóż, po to #!$%@? żeby za jakiś czas zmienić życie na lepsze. Psychicznie i tak już jestem #!$%@?,