Wpis z mikrobloga

Hej, ma ktoś doświadczenie z wysyłaniem wniosków o informację publiczną? Chcę wysłać wniosek do wszystkich partii politycznych, które głosowały nad ustawą o obronie ojczyzny 3 pytania, coś w tym stylu mają sens? Czy wykręcą się jakoś?
1. Dlaczego partia x głosowała za wprowadzeniem obowiazkowych ćwiczeń wojskowych dla cywili?
2. Dlaczego partia x głosowała za de facto przywróceniem poboru w taki pokrętny sposób, zamiast po prostu wesprzeć decyzję rządu o odwieszeniu obowiązkowej zetki, co byłoby chyba bardziej zrozumiałe przez społeczeństwo?
3. Dlaczego partia x głosowała za takimi seksistowskimi przepisami, które nakładają obowiązek ćwiczeń wojskowych tylko na jedną płeć? Tu jestem ciekaw fikołków lewicy, podejrzewam że AKURAT w tym przypadku patriarchat to dobra jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pomoże ktoś? #pytanie #prawo #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojskopolskie #wojsko #dyskryminacjamezczyzn
  • 9
@Lucider5: pisałem wczoraj do posłów z ko i lewicy a komentarz i wyjaśnienie czemu tak głosowali. Wysłałem 100 maili ale na razie bez odpowiedzi. Mogę na priv wysłać listę txt z wszystkimi adresamj email


@ZIRH_: ale rzecz w tym że mail oleją, dopóki temat nie jest medialny to będą mieć to w dupie, a na wniosek o udzielenie informacji muszą odpowiedzieć, tylko właśnie zastanawiam się czy da się w tym
Ile hajsu #!$%@? na paździerz patriotyczny (tzn. ławki patriotyczne)? - to jest informacja publiczna

Dlaczego pan tak zagłosował- to nie jest informacja publiczna


@NaChuiMiTaCHata: niby człowiek wiedzioł, ale sie łudził ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zostaje wysyłanie mejlów do posłów, zobaczymy ilu odpisze. Ale nawet brak odpowiedzi będzie odpowiedział, będziemy kręcić małysza. Powoli wychodzi to poza wykop, widziałem już wpisy na facebooku