Wpis z mikrobloga

Nie po to mamy WOT i innych zawodowych żołnierzy aby każdy byl zmuszany do obrony kresek na mapie a juz tym bardziej bezsensownych ćwiczen po ktorych i tak nic nie bedziesz pamietac oprócz musztry i paru komend.
Jak zabraknie nauczycieli czy pielęgniarek to tez panstwo mnie zmusi abym sie nauczyl pedagogiki i pielęgniarstwa i był zapchaj dziurą? Ostatnio widzialem, ze kolejni ochotnicy WOT złożyli przysięgę:
https://epoznan.pl/news-news-134831-50_rekrutow_zlozylo_przysiege_za_kazdym_razem_to_ogromne_przezycie_dla_kandydatow

No i fajnie, jak ktoś chce się bawić w żołnierza i ma za to płacone to ich wybór. Dlatego nie powinni zmuszać kazdego, tylko szukac chętnych kto chce sobie latać z karabinkiem i bronić granic. Tak mówilem podczas rozpoczęcia uderzenia przez Rosję 24.02 i moje zdanie sie nie zmienilo

Change my mind

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 127
i tak umrzesz to co za różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°) przynajmniej spełnisz obywatelski obowiązek


@Dolan: to po #!$%@? ty żyjesz? Po #!$%@? pracujesz, rozwijasz sie? I tak umrzesz
Jak zabraknie nauczycieli czy pielęgniarek to tez panstwo mnie zmusi abym sie nauczyl pedagogiki i pielęgniarstwa i był zapchaj dziurą?


@Mekeke2: #!$%@?, nie podpowiadaj
Tak mówilem podczas rozpoczęcia uderzenia przez Rosję 24.02 i moje zdanie sie nie zmienilo


@Mekeke2: A moje się zmieniło, kiedyś myślałem że na Rosję będzie potrzeba coś więcej niż tylko nasze zawodowe wojsko a okazało się że wcale nie xD

Dlatego teraz jestem jeszcze bardziej przeciwny angażowaniu cywilów w absolutnie cokolwiek, bo to jest kompletnie niepotrzebne i bezsensowne. U Rosji możemy się bać jedynie broni atomowej, bo nawet z Ukrainą nie
Ładujesz na czarnej TCHÓRZU


@Takinickk: O nie, nie pozbiera się po tym ciosie od człowieka z mentalnością niewolnika XD Pewnie nawet na organy byście się dali pokroić gdyby pan władza do was przyszedł i powiedział, że to taki obywatelski obowiązek. Ulegli jak zbite psy, nie zadają pytań tylko od razu czołgają się do stóp polityków aby je polizać w nadziei, że dostaną za to pochwałę i zostaną pogłaskani przez Pana po
@Takinickk: @bocznica: łykacie z połykiem to co rząd wam wciska i jeszcze się cieszycie. xD
Jarek z Matim siedzą i się z was śmieją widząc jak łatwo się wami steruje. Byle pretekst i już tworzycie podziały wyzywać innych od cip i #!$%@?ów, bo mają inne zdanie. xD

Dlaczego używacie komputerów, telefonów i samochodów? Przecież to wszystko zostało stworzone przez #!$%@?ów siedzacych kiedyś przed kartką papieru, a teraz przed komputerkiem. Jak
nie, twoje życie jest gówno warte, ale dostrzeżesz to gdy z podkulonymi ogonem będziesz uciekał, przebrany za kobietę żeby tylko się udało minąć granicę xD


@Akuzativ94: Nic takiego nie będzie cymbały, bo Rosja nie może sobie poradzić z biedną Ukrainą bez lotnictwa i używającą ledwo małego ułamka arsenału NATO xD

Rosja już wie, że dla NATO jest co najwyżej wszą łonową do zmiażdżenia między palcami od niechcenia przy drapaniu, przez następne
@ElonMelon: tak samo mozesz powiedziec o ukraincach, a sporo ich sobie spokojnie przekroczylo granicę z PL (mężczyzni).
Przy czym zauwaz, ze tam wola walki jest bardzo duza i spora czesc wrocila do kraju, ale w Polsce spokojnie sporo osob by kraj opuscilo i elo
No chyba, że wasze męstwo kończy się na byciu pomiatanym jak szmata przez jeszcze głupszych od siebie.


@Kolarzino: W dodatku w najbezpieczniejszym okresie w historii tego państwa xD Przez całe 1000 lat nie byliśmy tak bezpieczni jak teraz, bo okazało się że Rosja to kupa gówna z parodią armii i nie jest dla nas absolutnie żadnym zagrożeniem, i wiedzą to zarówno oni jak i my xD Rosja jest #!$%@? i leży
dorobiliśmy się pokolenia #!$%@?, ciot i płatków śniegu. Nauczyłbyś się czegoś, poćwiczył, pierwszy raz spał poza domem mamusi, zjadł z kumplami szamę, to laluś woli płakać na wykopie


@bocznica: Zawsze raduje sie jak widze takie wpisy. Im wiecej ochotnikow do walki z wrogiem, tym lepiej dla wszystkich, w tym dla mnie:) Dziekuje za wasze poswiecenie i walke, dzieki temu moge sobie fajnie zyc:)