Wpis z mikrobloga

@bylemtam: #zawszesmieszy, ale też mnie zawsze zastanawia co "myślą" ludzie z prawej strony mema jak go widzą.
Zachodzą jakieś procesy pod tytułem "chyba coś nie gra..." czy zwykłe "aaaeeeeaaa #!$%@? i dobrze #!$%@? ja #!$%@? #!$%@? przecież nie bede sie #!$%@? mył do pracy #!$%@? aaaaeee".
  • Odpowiedz
@bylemtam najlepiej zachować balans ( ͡º ͜ʖ͡º) Pracować w biurze z możliwością zejścia na produkcję. Co jak co ale z niektórymi fizycznymi też da się normalnie pogadać.
  • Odpowiedz
@mikii77 ja uważam, że jak pracownik biurowy musi schodzić na produkcję to już przegrał życie. To działa negatywnie w jedną stronę. Te dwa światy lepiej żeby trzymały się osobno.
  • Odpowiedz
@MrGalosh: Albo przyznają rację i mają z tego bekę,

albo doznają wyparcia i uważają że Ci z biura to nieudacznicy co śrubki nie umią wkręcić a oni sami są najbardziej utalentowanymi ludźmi na świecie a ich stanie na taśmie to niesamowicie ciężka i skomplikowana robota
  • Odpowiedz
@goodguy ty tak uważasz a ja zupełnie odwrotnie. Pracuję teraz typowo w biurze i właśnie to mnie wykańcza. Szukam czegoś innego gdzie będę mógł wykorzystać moją wiedzę w praktyce.
  • Odpowiedz