Wpis z mikrobloga

Miraski, ja rozumiem, że doświadczenie robi swoje, ale te kilka minut Grosickiego to była gra zupełnie innej kategorii: wiadomo, wyszedł na świeżo i miał sporo szczęścia, ale było widać, że chłopak czuje się pewnie z tym co robi, że ma jakieś zaplecze wiedzy i umiejętności. Na boisku wiele gwiazd międzynarodowych klubów, a wychodzi gracz, który pojechał w zasadzie honorowo za staż pracy, a się okazał lepiej przygotowanym od tych, od których tego oczekiwano.

#pilkanozna #mecz #pogonszczecin #szczecin #katar
  • 10
@suslogon-szczecinski: w tym meczu na końcu paradoksalnie to nie, grosik idealnie się odnalazł w sytuacji jokera w tym meczu, ze względu na chaos i częste przebitki, jego styl gry pozwolił na wywalczenie karnego, zwłaszcza że już niczym nie ryzykował. Odpowiednikiem takiego jeźdzca na skrzydle jest dembele, głupi, kręci bączki w polu karnym, czesto podejmuje złe decyzje ale zawsze coś da od siebie gdy na boisku panuje nieład i druzyny sa podmęczone
A ja racze wam przypomniec, ze jeszcze miesiac temu na wykopie gawiedz po Grosiku jechala i wyzywala go od turbo ect ect. Mi on sie tam zawsze podobal. A zreszta, wykopoki to po wszystkich jechali. Jutro pewnie bedzie kwik od rana, bo korpo szczury wroca do pracy, warszafka ze wsi zjedzie, a tu p Kaczynski ich do wojska chce wziaść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)