Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki którzy chcą być samotni - jak sobie z tym poradziliście?
Nie mówię oczywiście o tych którzy są a nie chcą - tylko tych co chcą.
Chciałbym być samotny. Obecnie zarabiam pieniądze które zarabia 1% Polaków. Pracuję zdalnie. W związku z czym automatycznie mam dużo pracy i automatycznie też wtedy odpada moje życie towarzyskie. Obecność ludzi mnie przytłacza. A niestety jednak trzeba gdzieś wyjść do sklepu albo w inne publiczne miejsce. Obecnie chcę utrzymać taki stan jaki utrzymuję teraz a boję się, że ludzie którzy mi się przytrafią - mogą zepsuć moje samopoczucie, mój zapał, moje wszystko. A to muszę utrzymywać na wysokim poziomie. Natomiast inni ludzie mogą mnie zniszczyć. Dlatego chcę być sam. Nie - to nie jest fobia, bo jestem dość śmiałą osobą oraz nie boję się ludzi. Jestem zadowolony ze swojego stanu który mam teraz. Ale jednak może z niczego nawiązać się nowa znajomość a ja tego nie chcę. Na bank są tu takie osoby które mają takie zarobki i nie jest to wielką tajemnicą. Natomiast pewnie cząstka z nich zdecydowanie mocno myślała o samotności.
Pytanie - jak Wam to się udało aby być samotnym i myśleć spokojnie o dobrej i spokojnej przyszłości w samotności?
Brałem pod uwagę wieś, ale biorąc pod uwagę fakt, że na wsi może być kiepsko z usługami z internetem co jest dla mojej pracy kluczowe - tak może malutka mieścinka w której nie ma wielu ludzi? Może coś nad morzem gdzie morski klimat dość pozytywnie służy człowiekowi? Aspekt ten zauważam po osobach z tamtych okolic którzy są mocno wyluzowani.
Jak to z Waszej perspektywy wygląda? A może z czymś przesadziłem w moim wpisie? Bo momentami też odnoszę takie wrażenie.

#zwiazki #samotnosc #finanse #pytanie #pieniadze

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638cef9e5adff1f3a519fc02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
NiewidomaKochanka: @imarid: a Ty razem z poprzednikami naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ja jedyne czego oczekuję to albo podobnych ludzi z którymi mogę na ten temat porozmawiać albo tych co mogą mi doradzić stricte miejsca zamieszkania :D komentarze zostaw dla siebie, bo one nic nie wniosą :D to, że Wy potrzebujecie psychologa, bo jesteście nieszczęśliwi to już Wasz problem :D ja jestem szczęśliwy i jest mi super a Wasza