Wpis z mikrobloga

@prezess123123: Jaca ma swoje wady, ale gdyby nie kontuzje i by grał w BL, to spokojnie podniósłby poziom na dziś ¯\_(ツ)_/¯ Był jeszcze do wzięcia Linetty, który teraz grał wszystko i ma dobry czas, więc dlaczego nie miałby grać tak samo dobrze jak za Sousy. Klich raczej już zjazd do bazy :/, z eklapy mimo wszystko sprawdziłbym Murawskiego z Lecha, trochę taki Góral i Dąbrowskiego z Pogoni, jego klubowy kolega -
No i Żurkowski, jak zacznie grać. Generalnie nie ma co układać 11 na przyszłość, bo to jest taka loteria że ja #!$%@?ę xD Ktoś złapie kontuzję, inny zacznie grać przez połamanego kolegę, jeszcze inny zmieni klub i też loteria co z tego wyjdzie, jakiemuś talentowi siądzie psycha, za niego jak grzyby po deszczu wyskoczy inny i tak to się dzieje życia cud.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzaden_problem: o kontuzjach nie ma co gadać bo Moder pewnie jeszcze pmieta z Lecha jak grać na tej pozycji. Myślałem że będzie coś z Poręby z Zagłębia, ale poszedł do RC Lens i na razie grzeje ławę. Szymański był ale jakby nieobecny. Czesiu wziął za to dziadków, zamiast Jędrzejczyka mógł wziąć Karbownika na lewą obronę, na zastępstwo. I fakt, brakowało też Linettego, Żurkowski pojechał chyba turystyczne bo grzeje ławę a Karol
@prezess123123: no Żurkowski to niewypał na mundialu, ale pewnie jeszcze odpali w seriea. Szymański trochę mnie zawiódł, bo grał 1:1 jak w Feyenordzie, no ale Krychowiak z tyłu więc może to przez to. Zielu fajnie, ale w napoli też gra po lewej stronie bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Chciałbym zobaczyć kiedyś 433, obrona taka jak jest, w środku Zielu Bielik/ktoś Linetty/Frankowski (2 dp tak jak grają w
@Kreek: #!$%@? grubo macie #!$%@? pod sufitem. Krycha wybitny nie jest, ale na pewno nie zasługuje na oplucie, nie jego wina ze nie mamy lepszych xD Bielik wszedł i nawet nie biegał jak trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kreek: #!$%@? za co plujesz niby pajacu? Chłop już teraz w swoim życiu osiągnął 1000 razy więcej niż ty i wszyscy plujący osiagniecie przez całe swoje. Bałwanie.