Wpis z mikrobloga

Mam dwa pytania, ale zadam je w jednym wpisie żeby nie spamować, wiec pierwsze pytanie dotyczy #gory a drugie dotyczy #mirkokoksy XD

1. Czy jest coś takiego w miarę podręcznego gdzie mogę odhaczać wszystkie zdobyte szczyty? Gdzie wpisuje się date, szczyt, wysokość i tak dalej? Zależy mi żeby było to coś estetycznego i albo w wersji książkowej albo do powieszenia na lodowce/tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze #podrozujzwykopem

2. Po Nowym Roku planuję kupić materiałowe gumy oporowe. Aktualnie używam gumowych, ale ta z najmocniejszym oporem nie jest az taka wymagająca, a ostatnio usłyszałam, że gumy materiałowe to hardcore. Ktoś coś poleca albo się zgadza lub to neguje? XD #trening #silownia

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Czy jest coś takiego w miarę podręcznego gdzie mogę odhaczać wszystkie zdobyte szczyty? Gdzie wpisuje się date, szczyt, wysokość i tak dalej? Zależy mi żeby było to coś estetycznego i albo w wersji książkowej albo do powieszenia na lodowce/tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #podroze #podrozujzwykopem


@cytmirka: kartka papieru z narysowaną tabelą
  • Odpowiedz
@cytmirka: Microsoft Excel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są różne książeczki typu korona gór Polski, Diadem Polskich Gór itp, albo mapy zdrapki różnych pasm. Ale jeśli to mają być różne nieokreślone szczyty to GOT PTTK, albo ogarnięta tabelka na kompie i wydrukowana :P
  • Odpowiedz
  • 0
@przemkow_xd: Wiem ze są właśnie książeczki ale zazwyczaj ukierunkowane na konkretne pasma a ja se tak randomowo zdobywam xD Chyba jednak sama będę musiała sobie coś takiego ogarnąć xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cytmirka: 2. Jak się zaczął covid zacząłem używać różnych gum oporowych. Ma się to nijak do wolnych ciężarów. Imitacja treningu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: nie wiem czy nie dają, nie jestem expertrem. Mi jako średnio zaawansowamu przejście z wolnych ciężarów na gumy czułem się jakbym udawał że ćwicze. Mimo iż teoretycznie używałem dość duzego oporu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pyrakus: Ja ćwiczę gumy + wolne ciężary ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu czasem jakis przysiad to izi i nie czuje tego oporu przy najmocniejszej gumie i właśnie słyszałam ze materiałowe gumy oporowe to w ogóle bajka jeśli chodzi o odczuwalny opór. I tak mnie kusi żeby się przerzucić
  • Odpowiedz
@cytmirka: jak był covid to kupiłam gumy firmy HMS (taka czerwona, niebieska i zielona) i byłam dość zadowolona, potem używałam ich głównie do ćwiczeń na macie
Wolne ciężary lepsze, ale gumy to fajny dodatek według mnie
  • Odpowiedz