Wpis z mikrobloga

Chciałem wyszukać porównanie starego pada od 360 z padem od One żeby zobaczyć o ile Microsoft poprawił tego pada pomiędzy tymi dwoma generacjami, i co jest trzecim wynikiem z rzędu? Reklama pada od Xbox Series, czyli najnowszej iteracji pada Xbox One z 2013 roku, robiona przez oczywiście, Linusa Sebastiana, pseudonim "Ciota" jak to sam się do tego przyznał. No wcale nie jest on na siłę promowany przez YouTube, ot tak sam się dorobił milionów i jest "naturalny". xD

Nie no, to mnie już tak w------o że w------m wszystkie jego kanały do BlockTube. To jest k---a niedorzeczne jak bardzo na siłę promuje go YouTube.

#pcmasterrace #youtube
supra107 - Chciałem wyszukać porównanie starego pada od 360 z padem od One żeby zobac...

źródło: comment_16700974485SzZwNL3MAdSyXILZ1jaiI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ptaahu: No ja wziąłem od Series pod peceta, ten nowy D-pad też jest spoko. Po prostu chciałem zobaczyć porównanie tego jakim przeskokiem był ten pierwotny pad od One, ale jak widać Susan musi na siłę promować swoich złotych chłopców nawet jeżeli idzie to wbrew frazie wyszukiwania użytkownika.
  • Odpowiedz
@supra107: w sumie mam oba pady. Ten z one z krzyżakiem i 360 na kablu. Wibracje w trigerach są zbędne, gałki działają tak samo. Moim zdaniem jedynym plusem jest miękkie uderzenie spustu w nowym padzie.
  • Odpowiedz
@supra107: jak bardzo potrzebujesz to mogę Ci zrobić fotki czy film nagrać jak to klika :)) Na pada od one zmieniłem tylko dlatego, że gram sobie czasem na tv i podpinanie pada kablem mnie irytowało :) O dziwo, dla mnie pad od x360 jest wygodniejszy pod kątem ułożenia kciuków, rozstawu klawiszy. Za to pad od s czy tam one, ma jacka na 3.5 - co teoretycznie można wykorzystać bardziej od
  • Odpowiedz
@Techniq: Nie trzeba, po prostu patrzę na to z ciekawości. Moim zdaniem ten pad od One ma np. lepsze bumpery i triggery, wyprofilowane tak że palce wskazujące lądują tak że z łatwością możesz nacisnąć trigger, puścić go i bez zmieniania pozycji palca nacisnąć bumper. Ale też nigdy nie miałem pada od 360 w ręce a to co mam u siebie to właśnie pad od Series czyli nieco pozmieniany pad od
  • Odpowiedz
@supra107: Brawo, odkryłeś że YT wciska i poleca kanały które przynoszą im największe zyski xD
A co by nie mówić to tak, Linus samym sobą ciągnął kanał przez większość lat. Wycziluj ziom, zapal co. Gdyby człowiek miał się wkurzać każdą rzeczą której nie lubi to by siedział w psychiatryku.
  • Odpowiedz