Wpis z mikrobloga

@iEarth: No to po co piszesz o sobie? Sens mojego posta jest taki, że faceci nic nie dostają od państwa, a to im jeszcze chce dowalić. Kobiety też nie dostają nic od państwa, ale ten przykry obowiązek im nie grozi i raczej pozwolą wam też uciec w razie "W"; my pójdziemy do maszynki do mielenia mięsa.

Faceci pod tym względem mają zwyczajnie gorzej, a ciebie już świerzbi, żeby napisać, że też
@murdoc: Że faceci muszą częściej pracować, mają więcej obowiązków i głównie wkładają w system, a w zamian za to są nazywani oprawcami, incelami, są niesprawiedliwe traktowani w sądach w porównaniu do kobiet i pracują 5 lat dłużej na emeryturę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet tutaj musi jakaś baba wylecieć z tekstem, że ona jest ofiarą i pokrzywdzona. xD
Ale Za co ma dostawac? Dla panstwa i spokeczenstwa to najgorsze osoby, wiec sie daje tym, ktoryn jest trudniej. Te osoby tez pracuja ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Anthermil: Jak dla mnie to ogólnie w Polsce bycie zwykłym, pracującym obywatelem = bycie bankomatem dla wyborców PiS. A to wyższe podatki, a to akcja z tą składka zdrowotna na jdg. Ceny wywalone w kosmos przez rozdawnictwo. To jest świetne narzędzie do skłócania społeczeństwa i ja to widzę po sobie. Kiedyś jak słyszałem o pomocy dla emerytów czy samotnych matek, to byłem do tego pozytywnie albo neutralnie nastawiony. Teraz jak słyszę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@iEarth: @ann81: Z całym szacunkiem do płci pięknej, #!$%@? mnie niemiłosiernie że gdy mówi się o problemach mężczyzn kobiety zawsze muszą wtrącić że one wcale nie mają lepiej. Umniejszanie naszym problemom jest nagminne, tego typu wpisy można przeczytać wszedzie. My ze swoimi problemami musimy się uporać sami, inaczej jesteśmy nieudacznicy i cioty bez jaj.
@iEarth a jak się jest bezdzietną kobietą 30 lvl to co się dostaje? Ja mam wrażenie, że mimo podwyżek stać mnie na coraz mniej. XD


To nie jest wrażenie tylko tak faktycznie jest. Co więcej to było przewidywalne. Co więcej będzie pod tym względem jeszcze gorzej. Co więcej to właśnie dlatego są te pobory (o ile są ale skoro tot akie popularne w goracych to chyba nie fejki).
Kobiety w tym wszystkim
@Anthermil Kobiety też nie dostają nic od państwa, ale ten przykry obowiązek im nie grozi i raczej pozwolą wam też uciec w razie "W"; my pójdziemy do maszynki do mielenia mięsa.Faceci pod tym względem mają zwyczajnie gorzej, a ciebie już świerzbi, żeby napisać, że też ciemiężona jesteś xD Trochę obiektywizmu.


Pudło. Kobiety dostają coś od państwa - z systemu wyciągają więcej niż do niego wkładają (korzyść, mężczyźni odwrotnie), a wszelkie dodatki ,,dla
@cpt_foley: przyznałam rację, że mój komć był tu nie do końca sensowny. :) Choć we wpisach, gdzie baby na coś marudzą też zaraz zjawia się stado chłopów odwracając w ogóle wątek i umniejszając dany problem. No ale tak, nie da się ukryć, że mimo tego jak bardzo byłoby mi źle gdyby mój partner musiał iść na takie szkolenie, to on by był w tej sytuacji i jemu by było trudniej.