Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner:

się wykopowi legaliści dowiedzą jak wygląda prawdziwe życie i jakie cuda można zdziałać zwyczajnym #!$%@? XDD


Jeżeli ktoś wymienia paragrafy to pytam o podstawę. Wg mnie normalna rzecz.
Rozkazy mogę wykonywać mogę być gnojony ale zapewniam cię że dowódca który idzie na patrol ze swoimi podwładnymi nie chce słyszeć dźwięku przeładowania za sobą w środku nocy. Za dużo filmów się naoglądałeś i bajek osłuchałeś. Każdy przełożony chce mieć pod sobą
@Niekumaty_: Teoretycznie tak, tylko właśnie co wtedy? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam że straszyliby brakiem wypłaty żołdu + jakaś kara grzywny. I raczej większość by pękła no bo kredyt, utrzymanie rodziny itd.
Nie rozumiem, jak kogokolwiek można do czegokolwiek zmuszać. Chcieliscie się bawić w żołnierzyków - proszę bardzo.


@Klozapina: ktoś kiedyś mądry powiedział, ze kraj który nie chce wydawać kasy na swoja armie, po jakimś czasie będzie ja wydawał na armie innego kraju.
Chyba wolałbym, żeby mi wora kręcili ziomale niż jakiś mongoł zza Uralu.

Zawsze będziesz mogła wtedy @Klozapina zostać folksdojczem albo rusofilem jak lubisz wygodne życie.
@Klozapina

Nie rozumiem, jak kogokolwiek można do czegokolwiek zmuszać. Chcieliscie się bawić w żołnierzyków - proszę bardzo. Ale żeby bić kolegę, który nie miał na to ochoty, to trzeba zwierzęciem być. Ha tfu.

No dokładnie, po co tam jechał w takim razie Z WŁASNEJ woli, państwo daje inne sposoby załatwienia ćwiczeń, zwolnienie, więzienie czy jeszcze inne. Ale jeżeli zdecydował się już tam pojechać to niech robi to co mu każą, proste. Nikt
Dajmy na to że idę na te ćwiczenia i każą mi biegać ale mi się nie chce i zamiast tego odpalam szluga. I co mi mogą zrobić? Wpiszą naganę do dziennika czy co?


@hohohohoho: nic bardziej wykopowego dzisiaj nie przeczytam xD. Twarda bańka życia w internecie. Oglądnij sobie Full Metal Jacket. Niestety nie ma tak łatwo.
@hohohohoho: lepiej jak pojedziesz na te ćwiczenia i pierwszego dnia po zajęciach pójdziesz do lekarza najlepiej psychiatry po zwolenie lekarskie z powodu depresji. I CYK masz ćwiczenia zakończone. Z niewykonywaniem rozkazów bym uważał bo jak trafisz na jakiegoś trepa to zrobi ci kłopoty, ewentualnie twój pluton będzie robił jakieś dodatkowe cwiczenia fizyczne i będą ci #!$%@? w pokoju.