Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: Ator to taki przeciętny polski katolik. Nie chodzi do kościoła, bo on wierzy w boga, a nie w księdzów. Chociaż przeciętny polski katolik nie krytykuje papaja, więc tu ator popisał się xD
  • Odpowiedz
@Keriks_: Co wy myślicie o tym że jego widownia nigdy podstawowych pytań nie zadaje? NP kiedy on mówi o ekspertach albo o ludziach kościoła albo innych nikt z jego widowni nie zapyta: Co za eksperci? co za ludzie kościoła? kiedy to powiedzieli? Podaj Źródła? * stosunkowo niedawno odkryłem was na wykopie i okazuje się że nie tylko ja czerpie z tego guilty pleasure ;D
  • Odpowiedz
@Giniek92: jego widownia to już głębokie odmęty szaleństwa. O ile jestem w stanie wysłuchać (oczywiście dla beki) cały film Atora, to po kilku komentarzach zwykle się poddaje i zamykam stronę, bo mi ciśnienie skacze
  • Odpowiedz
@Wartii: No to gratuluje wytrwałości ;D Ja nie potrafię przebrnąć przez więcej niż 10 minut. Jakoś strasznie mnie denerwuje jak on mówi ( nie chodzi tylko o treść ale samą formę mówienia) brzmi to strasznie i nie umiem się przemóc.
  • Odpowiedz