Wpis z mikrobloga

Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głównej z rekordowymi ilościami wykopów (top 50 wykopów roku 2022) za to, że w końcu zaczął "mówić prawdę"?

Stwierdził, że "nikt nie jest oceniany bardziej niż biały, heteroseksualny mężczyzna" i to sprawiło, że stał się guru tagu #bekazlewactwa

Już wtedy ludzie wam mówili, że Kanye ma zdiagnozowane choroby psychiczne a po rozwodzie jeszcze mu się to pogłębiło bo przestał brać leki i wygaduje głupoty jak np. to, że "Illuminati chcą go zabić".

Nie zajęło to długo (dokładnie miesiąc) by Kanye stwierdził w wywiadzie, że "lubi Hitlera" i "nie lubi stawiania słowa "źli" przy nazistach". (dałem wam linki do wypowiedzi, żeby nie bylo "wcale tak nie powiedział!").

Nawet Republikanie się od niego odcięli po tych słowach a Elon Musk zbanował mu konto na Twitterze po tym jak wstawił grafikę, gdzie Swastyka była połączona z Gwiazdą Dawida.

Kolejny raz wynosicie na piedestał niestabilnych psychicznie ludzi powielających teorie spiskowe tylko dlatego, że czasem powtórzą jedną z teorii, którą sami wyznajecie. Tak było przecież z Mariuszem Maxem Kolonko, Jordanem Petersonem i wieloma innymi, którzy albo coraz głębiej zanurzali się w odmętach szaleństwa albo po rozpoczęciu wojny zaczęli powtarzać czystą rosyjską propagandę, gdy jasne stało się kto ich finansuje.

Czy nie zastanawia was moje drogie konserwy, że wasze poglądy podzielane są głównie przed dwa rodzaje osób? Osoby niestabilne psychicznie i te, które promują ruską propagandę?

Ciekaw jestem czy te 5800+ osób, które wykopało oryginalne znalezisko chwalące Kanye teraz będzie miało odwagę wykopać nowe znaleziska o jego słowach, czy lepiej schować głowę w piasek i zapomnieć, że chwilę temu robiło się z niego proroka i "murzyna z rigczem" ( najwyżej plusowany komentarz od @pi3ter )


#neuropa #usa #bekazprawakow #prawackalogika #kanyewest #shitwykopsays wykopsays
Pobierz rzep - Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głó...
źródło: comment_1669981199fWyuFTOVGQz5TCoP5Pn9SH.jpg
  • 67
@rzep: Kanye powiedział samą prawdę. Wytknął żydom ich władzę i sposób działania i w efekcie żydzi go odcieli od banków i korporacji XD wy naprawdę ślepi jesteście jak nie potraficie połączyć jednego z drugim. Gadka o jego chorobach psychicznych to czysta próba jego dyskredytacji, typowo militarna technika w celu obalenia wroga zanim zyska na sile.
@rzep: Może fajniej by było zacytować w całości? Ye: " Kocham Hitlera. Jeśli z tego powodu chcesz poddać mnie lobotomii, odurzyć lekami i zamknąć to problem leży w tobie. Żyjemy w kraju gdzie istnieje 1. poprawka, wolność słowa i mam prawo mówić to co mówię. Uciszanie mnie, tylko potwierdza moje tezy"
Uciszanie mnie, tylko potwierdza moje tezy


@IgorM: Uwielbiam takie pie**olenie xD Tak, jeśli się zamyka mordę komuś pieprzącego głupoty, to automatycznie jego tezy stają się prawdą. Prowadzisz program telewizyjny i nie chcesz w swoim programie widzieć antynaukowych szurów stawianych na równi z naukowcami? To musi znaczyć, że szury mają racje! To wcale nie tak, że dawanie szurostwu platformy jest szkodliwe spolecznie, nie, nie xD
Kanye powiedział samą prawdę. Wytknął żydom ich władzę i sposób działania i w efekcie żydzi go odcieli od banków i korporacji XD


Samą prawdę. "Lubię Hitlera". "Nie stawiajmy słowa "źli" przy nazistach".

Nawet Alex Jones się od niego odciął na antenie, ale dla wykopków sama prawda xD

wy naprawdę ślepi jesteście jak nie potraficie połączyć jednego z drugim. Gadka o jego chorobach psychicznych to czysta próba jego dyskredytacji, typowo militarna technika w
Ale wy lewaki i prawaki jesteście wszyscy odklejeni xD

Wy sobie wszyscy szukacie guru wśród #!$%@? ludzi - jedni wierzą w #!$%@? celebryty z dwubiegunówką, drudzy chowają ćpuna kryminalistę w złotej trumnie. Obydwa objawy to oznaki zrycia łba jednostronną propagandą.


@DuchGrzyb: Pokaż mi kto w neuropie przypisywał Floydowi jakieś mądre wypowiedzi.
Gwoli ścisłości używasz tagów #bekazprawakow i #prawackalogika we wpisie, więc i mam prawo myśleć, że odnosi się do całości prawicy. Tak więc porównałem prawicę i lewicę, a nie #neurope i #4konserwy, które to tagi mam w dupie w zasadzie. Moim zdaniem gneralizujesz w ten sposob, więc i ja dokonałem generalizacji. Z resztą jaką dajesz gwarancję, że każdy plusujacy twój wpis nie jest kimś kto płakał za takim Floydem? Dla mnie każdy
A tym, który zadecyduje co jest szurostwem a co nie jest, będziesz oczywiście TY?


@IgorM: Nie, mogą o tym decydować na przykład dostępne dowody naukowe. Prosty przykład - skoro doskonale wiemy, że szczepionki nie mają związku z wywoływaniem autyzmu, to po co zapraszać do programu kogoś, kto będzie probował przekonywać, że jednak ma? Przecież to absurd. Ewentualnie obejrzyj to:
ziumbalapl - > A tym, który zadecyduje co jest szurostwem a co nie jest, będziesz ocz...
@rzep: Ale co maja jego obecne wypowiedzi do poprzednich? Wiesz ze nawet pisowcy co jakiś czas coś z sensem powiedzą? Nie znaczy to, ze reszta rzeczy jakie mówią ma sens xD
@ziumbalapl: Typ napisał zgodnie z prawda ze pochowali kryminalistę w złotej trumnie i ze go wychwalali jaki to złoty człowiek był a ty napisałeś ze tak wcale nie było.

Czy policjant pomógł mu w śmierci? Tak
Czy typ był przestępca i go pochowali w złotej trumnie? Tak