Wpis z mikrobloga

Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głównej z rekordowymi ilościami wykopów (top 50 wykopów roku 2022) za to, że w końcu zaczął "mówić prawdę"?

Stwierdził, że "nikt nie jest oceniany bardziej niż biały, heteroseksualny mężczyzna" i to sprawiło, że stał się guru tagu #bekazlewactwa

Już wtedy ludzie wam mówili, że Kanye ma zdiagnozowane choroby psychiczne a po rozwodzie jeszcze mu się to pogłębiło bo przestał brać leki i wygaduje głupoty jak np. to, że "Illuminati chcą go zabić".

Nie zajęło to długo (dokładnie miesiąc) by Kanye stwierdził w wywiadzie, że "lubi Hitlera" i "nie lubi stawiania słowa "źli" przy nazistach". (dałem wam linki do wypowiedzi, żeby nie bylo "wcale tak nie powiedział!").

Nawet Republikanie się od niego odcięli po tych słowach a Elon Musk zbanował mu konto na Twitterze po tym jak wstawił grafikę, gdzie Swastyka była połączona z Gwiazdą Dawida.

Kolejny raz wynosicie na piedestał niestabilnych psychicznie ludzi powielających teorie spiskowe tylko dlatego, że czasem powtórzą jedną z teorii, którą sami wyznajecie. Tak było przecież z Mariuszem Maxem Kolonko, Jordanem Petersonem i wieloma innymi, którzy albo coraz głębiej zanurzali się w odmętach szaleństwa albo po rozpoczęciu wojny zaczęli powtarzać czystą rosyjską propagandę, gdy jasne stało się kto ich finansuje.

Czy nie zastanawia was moje drogie konserwy, że wasze poglądy podzielane są głównie przed dwa rodzaje osób? Osoby niestabilne psychicznie i te, które promują ruską propagandę?

Ciekaw jestem czy te 5800+ osób, które wykopało oryginalne znalezisko chwalące Kanye teraz będzie miało odwagę wykopać nowe znaleziska o jego słowach, czy lepiej schować głowę w piasek i zapomnieć, że chwilę temu robiło się z niego proroka i "murzyna z rigczem" ( najwyżej plusowany komentarz od @pi3ter )


#neuropa #usa #bekazprawakow #prawackalogika #kanyewest #shitwykopsays wykopsays
rzep - Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głó...

źródło: comment_1669981199fWyuFTOVGQz5TCoP5Pn9SH.jpg

Pobierz
  • 67
@rzep: Pytanie co złego w postowaniu połączonych symboli gwiazdy i swastyki? Może w izraelu, tak jak NA ukrainie, nie ma żadnych nazistów? A obóz koncentracyjny Gaza, jest jedynie wytworem mojej wyobraźni?