Wpis z mikrobloga

Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głównej z rekordowymi ilościami wykopów (top 50 wykopów roku 2022) za to, że w końcu zaczął "mówić prawdę"?

Stwierdził, że "nikt nie jest oceniany bardziej niż biały, heteroseksualny mężczyzna" i to sprawiło, że stał się guru tagu #bekazlewactwa

Już wtedy ludzie wam mówili, że Kanye ma zdiagnozowane choroby psychiczne a po rozwodzie jeszcze mu się to pogłębiło bo przestał brać leki i wygaduje głupoty jak np. to, że "Illuminati chcą go zabić".

Nie zajęło to długo (dokładnie miesiąc) by Kanye stwierdził w wywiadzie, że "lubi Hitlera" i "nie lubi stawiania słowa "źli" przy nazistach". (dałem wam linki do wypowiedzi, żeby nie bylo "wcale tak nie powiedział!").

Nawet Republikanie się od niego odcięli po tych słowach a Elon Musk zbanował mu konto na Twitterze po tym jak wstawił grafikę, gdzie Swastyka była połączona z Gwiazdą Dawida.

Kolejny raz wynosicie na piedestał niestabilnych psychicznie ludzi powielających teorie spiskowe tylko dlatego, że czasem powtórzą jedną z teorii, którą sami wyznajecie. Tak było przecież z Mariuszem Maxem Kolonko, Jordanem Petersonem i wieloma innymi, którzy albo coraz głębiej zanurzali się w odmętach szaleństwa albo po rozpoczęciu wojny zaczęli powtarzać czystą rosyjską propagandę, gdy jasne stało się kto ich finansuje.

Czy nie zastanawia was moje drogie konserwy, że wasze poglądy podzielane są głównie przed dwa rodzaje osób? Osoby niestabilne psychicznie i te, które promują ruską propagandę?

Ciekaw jestem czy te 5800+ osób, które wykopało oryginalne znalezisko chwalące Kanye teraz będzie miało odwagę wykopać nowe znaleziska o jego słowach, czy lepiej schować głowę w piasek i zapomnieć, że chwilę temu robiło się z niego proroka i "murzyna z rigczem" ( najwyżej plusowany komentarz od @pi3ter )


#neuropa #usa #bekazprawakow #prawackalogika #kanyewest #shitwykopsays wykopsays
Pobierz rzep - Ej #4konserwy pamiętacie Kanye Westa? Tego, który wylądował parukrotnie na głó...
źródło: comment_1669981199fWyuFTOVGQz5TCoP5Pn9SH.jpg
  • 67
@ziumbalapl: Jeszcze kilka miesięcy temu, podobni tobie twierdzili, że zakrzepy po najnowszych szczepieniach to jedynie teoria spiskowa i tylko uber szuria na usługach putlera może szerzyć te bzdury, by zniszczyć nasz światły i święty zachodni świat. Dlatego może daruj sobie te pseudo mądrości, bo one dość kiepsko się starzeją.

A ten film to jako żart mi podajesz, czy jak? Streścić go można następującą "nie będę wchodził w szczegóły ALE manipulujo". I
Typ napisał zgodnie z prawda ze pochowali kryminalistę w złotej trumnie i ze go wychwalali jaki to złoty człowiek był a ty napisałeś ze tak wcale nie było.


@Rga79: Gdzie napisałem, że wcale tak nie było? On napisał, że jedni chwalą Kanye (co można było zauważyć na wykopie w znaleziskach poswieconych temu, że "dobrze gada"), a druga strona, liberalno-lewicowa, miałaby chwalić zachowanie Floyda - a przecież KOMPLETNIE TEGO NIE ROBI. Jeśli
Osobiście go pochowałem, tak było


@ziumbalapl: Tak zrozumiałem twoja wypowiedz którą cytuje wyżej ze ‚tak nie bylo’.

Bo zwykle ludzie piszą ‚tak bylo’ jak tak nie było
Jeszcze kilka miesięcy temu, podobni tobie twierdzili, że zakrzepy po najnowszych szczepieniach to jedynie teoria spiskowa i tylko uber szuria na usługach putlera może szerzyć te bzdury, by zniszczyć nasz światły i święty zachodni świat. Dlatego może daruj sobie te pseudo mądrości, bo one dość kiepsko się starzeją.


@IgorM: A podobni Tobie nadal twierdza, że szczepionki nie pomagają, a to oczywiście bzdura:
https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2793913

Streścić go można następującą "nie będę wchodził w
@rzep nie ogarniam tego wpisu. Gość lubi Hitlera i powiedział to publicznie, ok. I co z tego? To już oznacza, że jest chory psychicznie? Niektórzy czytają i fascynują się seryjnymi mordercami, niektórzy wychwalają Stalina. Właśnie chyba o to chodzi w tym całym syfie - wolność słowa i wolność poglądów jakie by one nie były.
@ziumbalapl: Twój guru brudnopis też zapomniał, bo gdyby ci podał i byś sprawdził tę stronkę z której pokazał tabelki, to byś jeszcze tam zobaczył adnotację drobnym druczkiem. I dalej swoje manipulacje uprawiaj, łykaj łykaj propagandę i znikaj. Który busterek wariacie?
Twój guru brudnopis też zapomniał, bo gdyby ci podał i byś sprawdził tę stronkę z której pokazał tabelki, to byś jeszcze tam zobaczył adnotację drobnym druczkiem.


@IgorM: Jaką stronkę? Nie będę przecież znowu oglądać i zgadywać o co może chodzić. Może by tak podać link?

I dalej swoje manipulacje uprawiaj, łykaj łykaj propagandę i znikaj.


Póki co tylko sobie stwierdziłeś, że jakaś manipulacja istnieje, nie napisałeś tylko jaka i gdzie, taki
@iwn37: No nie wiem, wydaje mi się, że pasuje do tego towarzystwa, biorąc pod uwagę, że nazwał dokonanie przez lekarza 3000 mastektomii dosłownie "Auschwitz" (dla porównania, jeśli tego nie wiesz, w Auschwitz zginęło grubo ponad milion osób).
@ziumbalapl: Nie mam w zwyczaju podawać linków, bo większość ma na to wywalone i olewa, albo obesra "bo coś tam"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK519293/ tu masz porządne kompendium metod badawczych metanu, dziesiątki badań, dziesiątki czynników i zmiennych. Margines błędu to czasem nawet i 24% w przypadku przeciążenia lidaru w satelicie. Sam procesor satelity MERLIN produkuje zakłócenia pomiaru rzędu 6% ponieważ jest już trochę stary.

A co do manipulacji, no to przecież w tym badaniu
Nie mam w zwyczaju podawać linków, bo większość ma na to wywalone i olewa, albo obesra "bo coś tam"

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK519293/ tu masz porządne kompendium metod badawczych metanu, dziesiątki badań, dziesiątki czynników i zmiennych. Margines błędu to czasem nawet i 24% w przypadku przeciążenia lidaru w satelicie. Sam procesor satelity MERLIN produkuje zakłócenia pomiaru rzędu 6% ponieważ jest już trochę stary.


@IgorM: Jeżeli uważasz, że będę czytać jakąś książkę po to żeby
@eeehhh: a może chcieli z nim zrobić to samo co z M.Jacksonem? Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Pamiętaj że to jest wielki biznes a artyści to produkty. Może Ye się już zużył? Nie chciał im promować tego co tam sobie ubzdurali i taki efekt, że najpierw odurzenie dragami i hospitalizacja, później szantaż o dzieci i więcej faszerowania aż "oj wej, przedawkował, typowy artysta, szkoda"
@mel0nik:

It's not just wrong. It's Auschwitz and Gulag-level wrong. It's Nazi medical experiment-level wrong


Faktycznie, Peterson postawił tutaj znak równości między okaleczaniem niepełnoletnich dziewczynek a Auschwitz.