Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
#!$%@?. Bycie w gówno związku jest gorsze od bycia piwniczakiem. #!$%@?łem się kryształu i słucham muzyki o 3:30. Leżę koło tej głupiej #!$%@? i nie mogę na nią patrzeć nawet. A sama się nie chce odkleić. Nie umiem jej powiedzieć żeby #!$%@?ła bo jak zaczynam ten temat to zaczyna płakać i prosi o czas na ogarnięcie się. Jestem żałosny bo nie umiem postawić na swoim. Ehhh, chyba jeszcze żyje przeszłością i liczę że powróci ta osoba którą pokochałem. #!$%@? mać #zalesie #zwiazki #narkotykizawszespoko
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jamtojest2: zwykły związek. Nie cały rok. Nie mam jakos serca żeby ją #!$%@? z domu, to jest taka ciapa że potrafi się zgubić idąc do kibla na dworcu. Chodzi do pracy więc w sumie nie ciągnie odemnie kasy. Staram się robić wszystko żeby sama poszła, już nawet przestałem ją ruchać. Ale nic to nie daję, przyzwyczaiła się #!$%@?, że ja jej wszystko załatwię jak sama nie potrafi. Jakbym miał dziecko w
  • Odpowiedz
@Bombelek92: No to powiem Ci, że nie bardzo rozumiem. Jak by był jakiś bardzo długi, to przywiązanie, wspólne lata itd. Ale nawet nie rok, masz jej dosyć i to ciągniesz... Niesamowite.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczony_szczur_z_ogniska: nieee, to nie moja pierwsza. Wcześniej byłem już zaręczony i też #!$%@? to trafił. ta sama zabiegała o związek ze mną, ja w sumie miałem #!$%@?, przykleiła się do mnie jak rzep, nawet nie wiedziałem kiedy. Chyba podczas zajebistego seksu mózg mi odłączyło i się zgodziłem :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jamtojest2: nie umiem jej #!$%@?ć za drzwi bo jest zima a wiem że nie ma dokąd pójść, nie zrobię z niej bezdomnej. Liczę że w końcu ogarnie temat na tyle że zacznie szukać innego typa u którego sobie zostanie już.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@Bombelek92: o panie ćpun walący kryształ ocenia czy ktoś jest użyteczny czy nie w życiu xD oby ci szuwaksa dali podkręconego to się wykręcisz ćpunie smierdzacy
  • Odpowiedz
  • 29
@Canova nawet nie wiesz ilu "ćpunom" dziennie musisz się pucować ani ilu twoich przełożonych i chlebodawców wali speedy xD Żyj sobie ignorancję w przekonaniu że jak ktoś wali stimy to jest z automatu bezużytecznym życiowo ćpunem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@krucjan: tak tak xD daj jeszcze to badanie z instytutu z dupy ze ćpają tylko inteligentni. #!$%@? was prądem, czasami chodzę na squot u kopie losowych nacpanych śmieci tam
  • Odpowiedz
@Bombelek92: chłopie #!$%@? kończ to czym prędzej, ona młodsza nie będzie jeszcze z kimś sobie życie może ułożyć. Jak nic nie zrobisz to #!$%@? i sobie i jej życie, nawet nie wiesz kiedy ale minie x lat i będziecie żyć razem w nienawiści do siebie.
  • Odpowiedz