Wpis z mikrobloga

Wracałem z pracy i zatrzymała mnie policja. Powodem był brak przedniego oświetlenia w rowerze, więc wytłumaczyłem im że Polscy koledzy właśnie zajumali mi lampkę i o tej godzinie nigdzie jej nie kupię. Pani Policjantka zaczęła się śmiać i powiedziała że rozumie i nie powinienem jeździć w nocy bez oświetlenia bo nic nie widać i może być niebezpiecznie. Zapytała jak mi sie podoba w Holandii i jak długo tu pracuje. Nie to co w Polsce naćpana agresywna policja bez poczucia humoru.

#emigracja #holandia #gownowpis
adammonster - Wracałem z pracy i zatrzymała mnie policja. Powodem był brak przedniego...

źródło: comment_1669692846dsI2TJJadlIpPerpJDHdYH.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adammonster: Ma Pan dowód że to polska patola ukradła czy to jednak klasyczne majaczenie emigranta nieudacznika, który swoje nieogarnieciensprawiedliwia obwinianiem kraju urodzenia?
  • Odpowiedz
@grap32: mentalności? Jakby miał częściej do czynienia z polskimi cwaniaczkami co by się z niego za plecami zaraz śmiali to raz dwa by reagował jak trzeba. Mentalność- dobre jaja
  • Odpowiedz
@shau: Pisalem we wcześniejszych postach że w mojej pracy pracują sami Polacy. Większość to patusy bez perspektyw dalej i tylko #!$%@?ć się i zajarać gibona i tydzień leci dalej, ale też jest garstka normalnych jak ja którzy przyjechali tu pracować i się asymilować.
  • Odpowiedz