Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pogrzało mnie, pod wpływem chwili kupiłem #nintendoswitch (to środkowe z promki na allegro za 1179) i ringa fit adventure (z amazona za 280) xD jakie gry albo akcesoria polecacie? Czy ten ring ma już jakieś gry, czy trzeba dokupić?
  • 19
@woda_saguaro: jak ktoś kupował ps4 i się pytał to zawsze polecałem parę must-plaów do ogrania na początek ¯\_(ツ)_/¯ sądziłem, że switchem jest podobnie, ale widzę, że community jednak na niższym poziomie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mentari: niech zgadnę jakie to jest te parę tytułów? Exy Sony które mogą się podobać a mogą się wcale nie podobać. Na Switcha masz gry których na innych konsolach jest mało, do tego gry w które granie na "dużych" konsolach jest nudne a na handhelda są cudowne - pierwszy lepszy Dicey Dungeons w którego nie wyobrażam sobie grać na Xboxie a na handheldzie jest cudowny.
Na Switcha się robi listę top100
niech zgadnę jakie to jest te parę tytułów?


@woda_saguaro: No to zgaduj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Switcha się robi listę top100 gier, a nie kilka tytułów na krzyż.


Japierdziele xD Naprawdę wybaczcie mi switchowi wyjadacze, że podpytuję o kilka tytułów do zagrania na początek zamiast sprawdzić listę TOP100

#!$%@? jakie toxiki ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@woda_saguaro: typie spytałem "jakie gry na początek warto ograć", jaka lista tytułów?
Nie polecę Ci gier ze steam bo nie mam i nie gram na pc. Czemu miałbym trafiać i w co? Ta analogia jest idiotyczna bo ja nie grałem na tej konsoli w życiu. Idź się przewietrzyć i zastanów się na takimi toksycznymi wysrywami, może warto przemilczeć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mentari: dokładnie tak. Zadam pytanie co zjeść a nie powiem co lubie i czekam na propozycje.
Wejdź sobie na yt, znajdziesz takie rekomendacje dla kogoś kto nie wie czego chce i liczy niewiadomo na co. Chcesz to ci wyślę listę 63 gier (nie licząc tych kilkudziesięciu z Expansion Pack) które mam aktualnie zainstalowane na Switchu.
I tu większość osób jest takich na tagu, grają w multum gier. Kupują gry na premierę.
@mentari: Z klasyków na pewno Zelda BotW i Mario Odyssey, a dalej zależnie od gatunków. Z Pokemonowych masz SMT V i Monster Hunter Stories 2, z bardziej klasycznych jrpgów Xenoblade Chronicles, z taktycznych Mario & Rabbids, Fire Emblem i 13 Sentinels, z gier pod multi jest Smash Bros, Mario Kart, Splatoon, jest jeszcze sandboxowy Mario Maker. Gier jest mnóstwo i te najlepsze są tak całkowicie różne od tego co jest na