Wpis z mikrobloga

Moi drodzy stało się. Dzięki ciężkiej pracy, wstawaniu rano i wielu wyrzeczeniom wreszcie mogę i ja się pochwalić.
Pijcie że ma kompot bowiem kolejny rok mija gdy nie stać mnie na wymianę auta i żyje mi się coraz ciężej i jeszcze więcej trzeba sobie odmawiać.

#motoryzacja #samochody #chwalesie
Alchemik88 - Moi drodzy stało się. Dzięki ciężkiej pracy, wstawaniu rano i wielu wyrz...

źródło: comment_1669619477NNUbJ3WHwjmJIsjrOTQ8S1.jpg

Pobierz
  • 19
@Alchemik88: policzyłem i wyszło mi, że musiałbym z 2-3 lata zbierać szmal, jeszcze, by wymienić swojego trupa na coś lepszego, normalnego. A to zakładając obecną inflację, nie to co może się #!$%@?ć od nowego roku... Przecież to jakaś zbrodnia... I nie mówię tu o furze za 100k + zł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cienki137 to zamów jakąś furę teraz tylko coś na wypasie ze wszystkimi opcjami elektroniki i wspomagania kierowcy. Cos w granicach ~400k tylko z gwarancją ceny.
Taka fura produkuje się około 18 miesięcy teraz.
Jeżeli inflacja wystrzeli to kupisz sobie furę za równowartość 3 wypłat.
Jeżeli nie, to zrezygnujesz i zaliczkę zwrócą.
@KamilloPL bardzo proste ponieważ dealerzy nie mają już fur na placu i ciężej im sprzedawać. To producent zabrania im zamawiać wersji "na stock".
Więc jeżeli Ty zamówisz to mogą zacząć produkcję, a jak zrezygnujesz to mają furę demo którą sprzedadzą dużo drożej bo "od ręki".
Dla nich tylko lepiej jak zamówisz i zrezygnujesz dlatego obecnie wystarczy 5k i już zamówienie leci do fabryki.
@KamilloPL bo teraz wszędzie jest w umowie zapis że jak chcesz odsprzedać to możesz dopiero po 4 miesiącach.

Nie musisz na słupy, sam możesz zamówić ile samochodów chcesz.

Z tych powodów trzyma się 2-3 otwarte zamówienia tylko.
@KamilloPL możesz, tylko musisz zwrócić rabat który dostałeś.
Jest to zabezpieczenie głównie przed handlarzami którzy wywozili fury za granicę i sprzedawali tam z zyskiem 20-30k.
Znajomy który wystawił furę następnego dnia po odebraniu z salonu dostał telefon od deleara z przypomnieniem jaki jest zapis w umowie. Usuną aukcję z otomoto i na tym się zakończyło. Następnego dnia fura była sprzedana i już nikt się nie upominał. Z zaznaczeniem że była to fura
@Crazy_summer: Hej mam pytanie: to znaczy, że nie płaci się za samochód całej kwoty przy podpisywaniu umowy, tylko dopiero przy odbiorze? Np. chce kupić samochód za 100 tys., to płacę zaliczkę, a całość przy odbiorze?