Wpis z mikrobloga

@Purina17: Niby tak. Ale z drugiej strony, pokazując zdjęcie ze szlugiem i przeinaczając swoją wykopową ksywkę zrobiła to, co akurat dla niej w tym wypadku jest najlepszym wyjściem - pokazała, ze ma totalnie #!$%@? we wszystkie opinie ( ͡ ͜ʖ ͡) i w sumie ma rację
  • Odpowiedz
@pomerannia: jakby miała #!$%@? to by nic takiego nie pisała, widać, że zabolało wypunktowanie jej wszystkich wad przez wykopków i doscopolowca. Czyli jednak ktoś miał racje,że łazi jak fleja,zaniedbana w babcinych szmatach i to w telewizji. Ale to dobrze, czasem taki kopniak w dupę na otrzeźwienie jest potrzebny. Oby tylko wyszło jej to na dobre a nie złapała deprechę i zaczęła się objadać lodami przed tv.
  • Odpowiedz
@Purina17: Przecież to jest jej metoda radzenia sobie z problemami. Mówienie o tym na głos i podś#!$%@?. Zobacz każdą jej konwersację z rodziną.

"No mnie nie chce, bo jestem gruba i brzydka hahaha..." jest to jakaś forma cope'a (nie wiedziałem, że nie mamy na to polskiego słowa), bo przecież jak ktoś już mówi to na głos i wyśmiewa, to znaczy że podchodzi do tego "dojrzale"? Albo może nikt wtedy nie przełamie
  • Odpowiedz
@Spejsonik: Tak, masz racje, pewnie początkowo zabolało. Ale takie wrzutki z kiepem świadczą o tym, ze i tak ma #!$%@? i zrobi na przekór. Szczerze? Na jej miejscu zrobiłabym to samo
  • Odpowiedz
@pomerannia: jeżeli "mamarysia" ma parcie na to aby funkcjonować publicznie w social mediach, wykorzystać swoje 5 min i czerpać z tego jakieś profity np. reklamując produkty czy usługi, to musi przyjąć taką postawę (nawet jeżeli jej się to nie podoba). Walcząc z tym tylko bardziej nakręcałaby hejterów, a tak "dystansik hehe" ;) jestem pewien że tak serio to nie ma to wywalone, to jest osoba głęboko zakompleksiona i przejmująca się bardzo
  • Odpowiedz
@Jovynsorek: Dokładnie tak, musi pokazać, ze to po niej spływa. Nie może wyjść na przegraną, smutną itd bo taki kontent się nie sprzedaje (a ona robi współprace, chociażby dzisiaj wrzucała jakies dresy czy coś)
@1atilla1 właśnie
  • Odpowiedz
@Purina17: ale to nawet nie było do wykopu, pewnie na fejsie nazywali ją madką, więc sama o sobie napisała Madka Rysia (no bo czyja?). O nas pewnie nawet nie słyszała, chyba że jakiś Bober znów coś od nas zerżnął i podał jako swoje w gównowpisach.
  • Odpowiedz