Wpis z mikrobloga

@Emes91: Bo nie mam co robić tylko siedzieć na wykopie i zastanawiać się czy coś jest fajkiem czy nie XD Gościu jest tak ewidentnym ruskim trollem, że równie dobrze można w to uwierzyć i nie marnować życia na wykopowe afery.
@Emes91: Nie, mam się za użytkownika portalu ze śmiesznymi obrazkami bo tym jest wykop, który ma w pompie wykopowe aferki. Zerknąłem, zobaczyłem cyrylicę i jego nick i sobie pośmieszkowałem. Nie wnikałem co tam jest napisane.
@XanderPLXE: Ja to bym nie miał takiej radochy z wyśmiewania się z jednych trolli, kiedy jednocześnie inne trolle potrafiłyby mnie tak łatwo zmanipulować ¯\_(ツ)_/¯

Sorry, ale chyba bardziej ewidentnym opłacanym trollem jest koleś, który założył konto dokładnie 2 tygodnie po wybuchu wojny i od tamtego czasu ma już nastukane 30 tys. akcji i postuje non stop, codziennie xD
@XanderPLXE: Zbyt poważnie? Po prostu jest to smutne, jak ten portal został przejęty przez opłacanych trolli i zaorany jako ich prywatny folwark. Mamy do czynienia z sytuacją, gdzie jakaś grupa propagandystów siedziała i wspólnie ustaliła, że trzeba wypuścić przerobionego skrina, by odpowiednio zmanipulować społecznością i nakręcić nagonkę na jakiegoś użytkownika - a ty się na to nabierasz i nie widzisz w tym problemu? Zatem jesteś jego częścią.
@Emes91: Wypowiadam się tam gdzie mam ochotę, a ty robisz z tej strony jakiś portal dla inteligentnych inteligentów, gdzie 95% użytkowników ma absolutnie w pompie co tutaj się dzieje, sprawdza sobie newsy, czasem coś skomentuje i poogląda śmieszne obrazki albo cycki w gorących. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emes91:

Po prostu brzydzi mnie kłamstwo, oszustwo, świadoma manipulacja. Sorry, taki to już dziwny jestem.

To może przestań korzystać z internetu, bo on oparty jest na kłamstwie, anonimowości i przeinaczeniach, gdzie każdy może wstawić jakąkolwiek pierdołę jaką chce.
@Emes91: Ale z czym ja mam się mierzyć. No dałem i #!$%@?? Mam siedzieć i rozpaczać nad tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam publiczne wystąpienie zrobić, że dałem plusa fakowi? XD Nie piszę pracy doktorskiej by research treści w internecie robić.
To ty teraz siedziałeś i w mój profil wchodziłeś, tylko po to by wypomnieć, że nie tylko śmieszne obrazki oglądam XD
@XanderPLXE: Nah, wystarczy nie umniejszać, bo problem istnieje i jest poważny. Niedługo na tym portalu nie będzie szło już nic robić poza chłonięciem śmiesznych obrazków, bo opłacane kundle sprowadzą wszelką debatę do poziomu rynsztoku.