Wpis z mikrobloga

@moll: Kupiłam dzisiaj jeszcze przed pierwszym siku, wyszedł dość mocno jednoznacznie negatywny. Była ogólnie bardzo mała szansa ze jestem w ciąży, bo mam wkładkę, ale po prostu chciałam mieć większa pewność ze spóźniający się okres to na pewno nie wynik ciąży. W tym tygodniu i tak idę do ginekologa to wszystko się okaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kocham_wykopka: no durexy poszły masakrycznie w dół z jakością..

Pamiętam parę lat temu zanim wywaliłem konto z FB że ludzie ostro im ciśli na ich portalu.. xD

No i też warto pamiętać że gumki to nie jedyna forma zabezpieczenie się dziewczyn też mają różne piguły choć tutaj należy je stosować rozważnie by sobię organizmu nie zajechać..

A gdy ktoś już jest spełnionym ojcem można rozważyć pozbycie się plemników na dłuższy lub
@Quassar: oj tak, raczej preferuje skyn jeśli chodzi o prezerwatywy. Ja akurat od kilku lat zabezpieczam się wkładką i jest spoko, ale ostatnio po prostu coś z moim organizmem jest nie tak i czuje większy komfort psychiczny jak mamy tez to dodatkowe zabezpieczenie w postaci prezerwatyw ( ͡° ʖ̯ ͡°). Etap raczej przejściowy, chociaż sam seks w gumkach nie jest zły.
@SzycheU: Taką mam właśnie, przy wkładce, właściwie jak przy każdej antykoncepcji, nie ma też 100% ochrony przed ciąża. Spóźnia mi się okres więc w teorii była szansa że będę tą „szczęściara” co zaciąży przy wkładce.