Wpis z mikrobloga

nie pracują, nie płacą podatków, pasożytują na mój koszt i innych to do czego są potrzebni? Co z tego, że się tu urodzili?


@muskutanin: Ale przodkowie tych nie pracujących Polaków budowali ten kraj i o niego walczyli a potomkowie Ukraincow często walczyli z Polską nie chcieli w niej żyć i ci się do dziś cieszą, ze #!$%@? kawał Polski ze Lwowem, który jest teraz na Ukrainie.
@muskutanin: A może twoi pasozytowali a inni przez pokolenia budowali i walczyli. Przez ta walke wszystko stracili. Zas twoi przodkowie sprzedali się carowi albo Stalinowi, dostali od niego dorobek tych walczących i ty teraz jesteś taki hojrak.

Nie masz po prostu praw do tego aby jakiegokolwiek Polaka wyrzucać z Polski i odmawiać mu praw.

Już samo to, że Ukraińców uważasz za równoprawnych z polskimi obywatelami jest obrzydliwe. Bo Ukraińcy do niedawna
@muskutanin: Piszesz w wątku o potrzebie zabrania socjalu Ukraincom, że Polacy też bioro. O Ukraincach złego słowa nie napisałeś, ale atakujesz za to samo Polaków.

I się jeszcze pultasz, że to nie jest zrównywanie. Symetryzm to synonim zrównywania.
Ukraińcy do niedawna byli wrogami Polski


@oydamoydam:
Niby kiedy ;) coś się towarzyszu pod kopułką przestawiło ;)

Na przykład wojna 1920 roku, po stronie PL walczyło blisko 30 tysięcy Ukraińców w armii polskiej, plus 6 tysięcy żołnierzy w grupie gen. Bułak-Bałachowicza plus 2 tysiące kozaków i prawie 6 tysięcy żołnierzy 3 armii rosyjskiej.