Szczerze mówiąc to jestem pełen obaw przed ostatnim meczem z Argentyną.

Wszystko skomplikowała wygrana Arabii Saudyjskiej nad Argentyną .

Przypomina mi to sytuacje reprezentację Michniewicza u-21 na mlodziezowych mistrzostwach Europy. Oby te mistrzostwa się tak samo dla nas nie zakończyły. Pewnie pamiętacie .Byliśmy tam po dwóch meczach blisko awansu nie tylko z grupy ,ale też na Igrzyska Olimpijskie . Mieliśmy aż 6 punktów. Tyle,że tam tzeba było zająć 1 miejsce by mieć te awanse. Ale na koniec wylądowaliśmy i tak na 3 miejscu .
Wystarczył do pierwszego miejsca remis z Hiszpanią albo chyba maksymalnie porazka 0-1 .Hiszpania w dwóch pierwszych meczach też grała średnio a z Belgią strzelilii gola w ostatnich 6 minutach a gdyby tylko ten mecz z Belgią zremisowali to Polska miałaby awans z grupy i na Igrzyska bez względu na ostatni mecz. Hiszpania w ostatnim meczu z nami nagle zagrała na bardzo wysokim poziomie i skonczyło się tym ,że dostaliśmy od Hiszpanów szybki łomot 0-5 a gdyby byli skuteczniejsi to mogło być spokojnie nawet 8-0 . Tam po 15 minutach meczu było wiadomo,że nasza drużyna nie ma najmniejszych szans na nic. Oby tylko Argentyna tak się nagle nie obudziła a najbardziej martwi mnie to ,że nasze drużyny zawszę dość mocno nie lubiły jak drużyna przeciwna gra szybką ,techniczną piłkę z szybką grą na jeden kontakt i z prostopadłymi podaniami. Martwi też to ,że Messi jakby zaczął się rozkręcać.

#pilkanozna #mecz #mundial #football #katar #katar2022 #qatar #sport #mistrzostwaswiata2022 #ms2022 #mundial2022 #reprezentacja
  • 4
@Jakub_Izrael: nie ma
@Przemas129: ja akurat typowalem naszą wygraną bo widziałem w meczu Arabii z Argentyna, że Arabia słabo radzi sobie z dosrodowaniami.Argentyna zamiast to wykorzystać to na siłę grała tylko przez środek. Raz dośrodkowała i wtedy Messi miał nagle setkę, ale nie wykorzystał. Potem dalej na siłę grali przez środek. Z kolei drużyny Michniewicza zawsze slynely z tego, że lubią rozgrywać piłkę na skrzydło i posylac mnóstwo dośrodkowan. Meksyk