Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu wy tak marzycie o szarej myszce, co by was kochała. Codziennie ktoś z was wzdycha i marzy o miłości. Mam 32 lata i powiem wam jedno: prędzej czy później miłość się kończy, a zaczyna rutyna, nuda, zdrady i alimenty. Dzisiejszym kobietom zwyczajnie nie wolno ufać. Dzisiaj kobieta może sobie przygruchać kochanka, bo jej się nudzi, a to wy będziecie płacić alimenty. Lepiej mieć pieniądze i być całkowicie niezależnym. Ja jestem #!$%@? rencistą, dostaję 1200 zł miesięcznie i wiem jedno: pieniądze są ważniejsze niż (tymczasowa) miłość kobiety. W erze Internetu i Tindera miłość na całe życie nie istnieje.
#przegryw #przegrywpo30tce #neet
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W erze Internetu i Tindera miłość na całe życie nie istnieje.


@dziobnij2: skoro tak spłycamy relacje, to kiedyś, w erze anonimowości i ruchania po klubach też miłość na całe życie nie istniała
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu wy tak marzycie o szarej myszce, co by was kochała. Codziennie ktoś z was wzdycha i marzy o miłości. Mam 32 lata i powiem wam jedno: prędzej czy później miłość się kończy, a zaczyna rutyna, nuda, zdrady i alimenty. Dzisiejszym kobietom zwyczajnie nie wolno ufać. Dzisiaj kobieta może sobie przygruchać kochanka, bo jej się nudzi, a to wy będziecie płacić alimenty. Lepiej mieć pieniądze i być całkowicie niezależnym. Ja
  • Odpowiedz
@dziobnij2: fajnie patrzysz na wszystko przez pryzmat swojego życia. Takie jest życie i wszystkie kobiety. Sama prawda. Sprawdzone info. Wiesz to z autopsji. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Eeeehhhhhhhhhhhhhhhh
  • Odpowiedz
Mam 32 lata i powiem wam jedno: prędzej czy później miłość się kończy, a zaczyna rutyna, nuda, zdrady i alimenty.


@dziobnij2: mam 38 lat i powiem wam drugie: to nie prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteśmy z żoną razem już 18 lat i nic się nie skończyło.
PS dowody anegdotyczne są bez sensu. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Lepiej mieć pieniądze i być całkowicie niezależnym. Ja jestem #!$%@? rencistą, dostaję 1200 zł miesięcznie i wiem jedno: pieniądze są ważniejsze


@dziobnij2: przecież Ty nawet nie wiesz co to znaczy mieć pieniądze, a wypowiadasz się o kobietach i związkach. Nigdy nie miałeś żadnego z powyższych.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu wy tak marzycie o szarej myszce, co by was kochała. Codziennie ktoś z was wzdycha i marzy o miłości. Mam 32 lata i powiem wam jedno: prędzej czy później miłość się kończy, a zaczyna rutyna, nuda, zdrady i alimenty. Dzisiejszym kobietom zwyczajnie nie wolno ufać. Dzisiaj kobieta może sobie przygruchać kochanka, bo jej się nudzi, a to wy będziecie płacić alimenty. Lepiej mieć pieniądze i być całkowicie niezależnym. Ja
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Trochę cope. Owszem, ilość zdrad, rozwodów i #!$%@? rośnie w zastraszającym tempie, ale to jednak kobieta , w konsekwencji założenie rodziny nadal jest dla większości spełnieniem. A co do pieniędzy - tutaj większość #!$%@? u Janusza, część jest programistami, więc na stałe źródło dochodu nie mogą narzekać, a mimo to są nieszczęśliwi. Zadowolenie z życia bierze się z życia w społeczeństwie, akceptacji nas przez inne osoby.
  • Odpowiedz
@Toby89: To jest statystyka i mężczyzna dużo więcej ryzykuje przy ślubie, oraz praktycznie jest na łasce swojej żony, która w każdej chwili może się rozmyślić i złożyć wniosek o rozwód- a wtedy facet ma przekichane praktycznie do końca życia, bo on tylko dostaje obowiązek alimentacyjny( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej (tak robi dużo młodych par) nie brać ślubu i żyć na kocią łapę- ślub wziąć po 40tce
  • Odpowiedz
@dziobnij2 tutaj nie chodzi o erę internetu i Tindera tylko o zrozumienie jak człowiek dziala.
A działa tak samo od milionów lat. To czym większość ludzi nazywa miłość to jest zauroczenie które trwa różnie, najczęściej parę miesięcy. A później to przechodzi.

To można porównać do narkotyku, który na początku robi sieczkę z mozgu, z czasem mało co odczuwa się jego wplyw a skutki uboczne pozostają, gdy zaś pójdzie się na odwyk bądź zostanie do niego zmuszonym to wtedy doświadcza się mocno negatywnych uczuć.

A ludzie którzy tego nie doświadczyli widzą tylko tą sieczke w mózgu a nie skutki uboczne i efekty
  • Odpowiedz