Wpis z mikrobloga

Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się:za darmo to odpowiednia cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli ktoś chce zrobić zakupy u wykopowego rękodzielnika na Czarny Piątek uruchomiłem promocję w moim sklepie BIDO -20% na całe zamówienie, kod "black week" - ogarnięte wykopki jeśli użyją dodatkowo typowego wykopowego hasła mogą zgarnąć łącznie nawet -30% więc kombinujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsza wylosowana osoba wygrywa zestaw wart 200zł - w środku wisiorek, brelok i bransoletka więc można zgarnąć prezenty dla aż 3 osób.
Druga wylosowana osoba dostaje zestaw wart 100zł- wisiorek + brelok, losowanie jutro.

W sklepie uzupełniłem niektóre braki, są nowe świecące drzewa stworzyłem też małą serię świecących kwiatów i jak zawsze są też moje ulubione świecące galaktyki

Każde zamówienie będziezapakowane w ozdobne pudełeczko z mchem, więc nie musicie się martwić o pakowanie prezentów ode mnie :)

Okres bożonarodzeniowy to dla mnie zawsze najbardziej newralgiczny moment - wiem, że tworzę rzeczy bardzo niszowe z kategorii "po co to komu", zaś biżuteria szczególnie w czasach kryzysowych nigdy nie będzie produktem który każdy z nas potrzebuje ale... Jak zawsze dziękuję. Dzięki Wam, Waszym zakupom, komentarzom, poleceniom i podsyłaniu znajomym mogę nadal działać tak, jak zapragnąłem przed paroma laty. Więc jeszcze raz, po ludzku dzięki za Wasze wsparcie i miłe słowa.

Rozpisywać się więcej nie będę, na to przyjdzie pora pod innymi wpisami pod tagiem #rozkminkrzaka - obserwuj albo czarnolistuj śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rekodzielo #promocje
Pobierz bkwas - Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się:...
źródło: comment_1669379074ytMYKdfo0nG9FeiIOBmyJG.jpg
  • 24
@Aguirre_gniew_brzozy: Często pada to pytanie, serio :D

I tutaj bardzo lubię wracać do moich pierwszych targów rękodzielniczych. Zagubiony niedoświadczony chłopak który wychodzi po raz pierwszy ze swoimi rzeczami do ludzi. Nie wiem jak się wystawiać, sram pod siebie jak ludzie zareagują i boję się bardzo konkurencji. Bo co powiedzą? A jak ukradną moje pomysły? Jak się wystawiać? I tak dalej, pełno obaw generalnie.

A na miejscu? Rękodzielnicza brać. Ludzie którzy robili
@bkwas: ale się super rozpisałes. Pamiętam Twoje pierwsze wpisy i jak zaczynałeś (przynajmniej ja tak pamiętam -nie wiem na jakim etapie byłeś) i tak po cichu kibicowałem.
Po tym co piszesz jeszcze bardziej się utwierdzam ,ze warto dołożyć swoją cegiełkę do Tego co robisz, a przy okazji zrobić przyjemność bliskiej mi osobie.
A teraz idę wybrać jakiś fajny wisiorek w Twoim sklepie.
Pozdro!
@bkwas: Jestem zainteresowany kupnem ale na żadnym zdjęciu nie widać jak te mechaniczne wyglądają z drugiej strony "od tyłu". Są identyczne z obu stron?