Wpis z mikrobloga

Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się:za darmo to odpowiednia cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli ktoś chce zrobić zakupy u wykopowego rękodzielnika na Czarny Piątek uruchomiłem promocję w moim sklepie BIDO -20% na całe zamówienie, kod "black week" - ogarnięte wykopki jeśli użyją dodatkowo typowego wykopowego hasła mogą zgarnąć łącznie nawet -30% więc kombinujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsza wylosowana osoba wygrywa zestaw wart 200zł - w środku wisiorek, brelok i bransoletka więc można zgarnąć prezenty dla aż 3 osób.
Druga wylosowana osoba dostaje zestaw wart 100zł- wisiorek + brelok, losowanie jutro.

W sklepie uzupełniłem niektóre braki, są nowe świecące drzewa stworzyłem też małą serię świecących kwiatów i jak zawsze są też moje ulubione świecące galaktyki

Każde zamówienie będziezapakowane w ozdobne pudełeczko z mchem, więc nie musicie się martwić o pakowanie prezentów ode mnie :)

Okres bożonarodzeniowy to dla mnie zawsze najbardziej newralgiczny moment - wiem, że tworzę rzeczy bardzo niszowe z kategorii "po co to komu", zaś biżuteria szczególnie w czasach kryzysowych nigdy nie będzie produktem który każdy z nas potrzebuje ale... Jak zawsze dziękuję. Dzięki Wam, Waszym zakupom, komentarzom, poleceniom i podsyłaniu znajomym mogę nadal działać tak, jak zapragnąłem przed paroma laty. Więc jeszcze raz, po ludzku dzięki za Wasze wsparcie i miłe słowa.

Rozpisywać się więcej nie będę, na to przyjdzie pora pod innymi wpisami pod tagiem #rozkminkrzaka - obserwuj albo czarnolistuj śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rekodzielo #promocje
bkwas - Z okazji Czarnego Piątku #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się:...

źródło: comment_1669379074ytMYKdfo0nG9FeiIOBmyJG.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach