Wpis z mikrobloga

MANIFEST DO MANLETÓW

Wiem przez co wielu z was musi przechodzić, bo sam kiedyś miałem skromne 170 i mam świadomość jak trudno żyje się z takim wzrostem. Wielu z was być może uda się kiedyś znaleźć jakąś p0lkę i nawet będziecie z nią kopulować, ale jedna ważna rzecz. NIE ROZMNAŻAJCIE SIĘ! Naprawdę. Nie gotujcie innym ludziom takiego samego losu jaki wy macie. Już teraz WHO planuje wpisać wzrost poniżej 6 stóp (1,83 m) na listę kwalifikującą do bycia niepełnosprawnym, pomyślcie co będzie za 10/20/30 lat. Jak będzie się czuł taki "mężczyzna" o wzroście 178, którego ludzie będą wytykać na ulicy i pluć mu w twarz?

Jeżeli już koniecznie chcecie mieć dziecko z kobietą, to oddajcie ją do rozpłodu jakiemuś samcowi alfa, minimum 2 metry wzrostu i 30 cm kutang, nie powinien to być problem, bo już teraz pojawia się w USA zawód chada-rozpłodnika, która zarabia zapładniając samice. Minus taki, że po takim stosunku wasza samica już prawdopodobnie nigdy nie będzie chciała z wami uprawiać seksu, po tym jak wygrzmocił ją chad i pierwszy i ostatni raz w życiu miała orgazm. Jednak wasz syn kiedyś wam za to podziękuje. Kiedy wróci z imprezy ze szczęką supermana i po dzikim seksie w trójkącie z dziewczyną i jej matką powie do was z szacunkiem i podzięką: - Dzięki ojcze, że nie przekazałeś mi swoich sp%^*dolonych genów.

#przegryw #redpill #blackpill #dickpill #zwiazki #wzrost #niepelnosprawni #antymanletonatalizm
Pobierz OktawianAugust - MANIFEST DO MANLETÓW

Wiem przez co wielu z was musi przechodzić, ...
źródło: comment_1669371648vbOesw48larUC12W5HQTbD.jpg
  • 13
@eloszka911: Tylko, że Hitler sam był cuckoldem.
Nie wiem na jakiej podstawie wyciągasz, że rodziliby się sami idioci, chady generalnie są inteligentniejsze od przegrywów (istnieje pozytywna korelacja między wzrostem a inteligencją i między atrakcyjnością twarzy a inteligencją).

Co do tego, że niektóre chady by były przegrywami, to może w jakimś małym stopniu prawda, bo dynamika relacji by się zmieniła ALE atrakcyjni mężczyźni są atrakcyjni niezależnie od tego czy istnieją inni atrakcyjni
@CloudSpanner: Nie szanuję, ale uważam, że z dwojga złego lepszy cuckoldyzm niż skazywanie na cierpienie innych ludzi. Kiedy jest się manletem, to nie powinno się zostawać rodzicem, ale jeśli już ktoś musi - a są ludzie, którzy mają dużą potrzebę bycia rodzicem - to lepiej żeby był cuckoldem niż biologicznym ojcem.