Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania: jeszcze aż tak nic nie #!$%@?łeś. Temat z tymi "chlebkami" bym odpuścił przy pisaniu i widać jak laska daje Ci dalej szansę, bo łyknęła high value z tego, że robisz kurs na pilota. Po drugie nigdy nie pisz do laski podając konkretną datę i godzinę jak próbujesz się umówić, bo może być zajęta wtedy. Napisz teraz: "Wiesz.. ja szczery i prosty chłopak jestem;) to opowiedz mi jakie cechy cenisz w
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Planowanie wspólnych wakacji w drugiej wiadomości (nawet jeśli to fikcja) to krindż, odstrasza,
2. Piszesz jakbyś był jakimś gimnazjalistą,
3. Zabawy w jakieś testy to kolejne gówno, które odstrasza, bo każdy ma w to #!$%@?,

Zamiast pisać takie rzeczy to możesz w rozmowie zadać jakieś pytania nawiązujące do jakiegoś zdjęcia czy opisu (oczywiście poza wyglądem) i obserwować co się dzieje, jak laska odpowiada byle gównem, to oznacza, że nie
WybuchowyOgrodnik: -używaj polskich liter,
-nie bądź infantylny,
-rozmawiaj na normalne tematy.

I na litość boską, skorzystaj w końcu z moich rad, bo to nie pierwszy mój komentarz.

Nie ma nic złego w „słodziusim” pisaniu raz na jakiś czas czy wtrącaniu jakichś takich śmieszków heheszków i innych chlebków, ale po pierwsze - ty tego nadużywasz, po drugie - rozmawiasz w ten sposób za wcześnie. Najpierw daj się poznać od normalnej strony, później
OP:

jeszcze aż tak nic nie #!$%@?łeś. Temat z tymi "chlebkami" bym odpuścił przy pisaniu i widać jak laska daje Ci dalej szansę, bo łyknęła high value z tego, że robisz kurs na pilota. Po drugie nigdy nie pisz do laski podając konkretną datę i godzinę jak próbujesz się umówić, bo może być zajęta wtedy. Napisz teraz: "Wiesz.. ja szczery i prosty chłopak jestem;) to opowiedz mi jakie cechy cenisz w
AnonimoweMirkoWyznania - OP: 
jeszcze aż tak nic nie #!$%@?łeś. Temat z tymi "chlebka...

źródło: comment_1669377334uFqay702SnckaRTHb84cfC.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: > ale ona nic nie ma ciekawego na zdjeciach i nie ma opisu. tylko sie wyroznia tym ze
na jednym zdjeciu wyglada jak taylor swift

Czyli już po czymś takim możesz wywnioskować, że laska nie ma nic do zaoferowania, poza swoim wyglądem i traktuje tinder jako chwytak atencji.. Jeśli tobie zależy na randkowaniu to może zamiast dawać lajki takim dziewczynom to się bardziej skup i wybieraj te, które mają chociaż
@AnonimoweMirkoWyznania: Ty pokazujesz od 1 wiadomości jakby to była jedyna dziewczyna z jaką piszesz i jak bardzo Ci zależy na kontakcie z nią, to tylko odrzuca, nie wysyłaj żadnych linków chłopie XD, ludziom sie nie che otwierac linkow w parze a co mowiac po wymianie 2 zdań xd, zamiast być słodki w każdej wiadomości jak szczeniak labradora, podrocz się z nią, ja tam szybko proponuje spotkanie, jak jest chetna to zechce,