Wpis z mikrobloga

OP: >-używaj polskich liter,
@WybuchowyOgrodnik: uzywam przeciez. starannie pisze z nimi

-nie bądź infantylny,

juz przestalem byc infantylny, nie wysylam memow i gifow itp. tylko zostal ten chlebek (xd). wysylam go czesto na poczatku rozmowy bo zauwazylem ze wiekszosc odpisuje na to. tylko pozniej juz cos nie chca pisac, wiec moze faktycznie to jest zle. to juz nie bede wysylal tego.

-rozmawiaj na normalne tematy.

to mozesz napisac czym sa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kurs pilota wychodził z tego co pisałeś, spoko. Haha kocham wykop, ja mam więcej lasek z samego tindera wyruchanych niż Ty przez całe życie wydymasz jak takie pytania zadajesz i komentujesz, to co napisałem, że jest cringowe. Najlepsze jest, że dalej wrzuciłeś konwersację po swojemu i laska Ci odpowiada 1 słowem ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie Twoje teksty do niej są cringowe, że tak to wygląda.
  • Odpowiedz
OP:

kurs pilota wychodził z tego co pisałeś, spoko. Haha kocham wykop, ja mam więcej lasek z samego tindera wyruchanych niż Ty przez całe życie wydymasz jak takie pytania zadajesz i komentujesz, to co napisałem, że jest cringowe. Najlepsze jest, że dalej wrzuciłeś konwersację po swojemu i laska Ci odpowiada 1 słowem ( ͡° ͜ʖ ͡°) właśnie Twoje teksty do niej są cringowe, że tak to wygląda.
  • Odpowiedz