Wpis z mikrobloga

@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: stary cap od 10 lat zatrzymujący stołek innym komentatorom. Od dekady jego głos #!$%@? kocopoły, częściej wprowadza w błąd niż w emocje. Nie nadąża za akcjami i faworyzuje ulubione zespoły. Jest nierzetelny, bo mimo swoich braków nie przygotowuje się odpowiednio do transmisji. Nie będzie mi go brakować. Dla mnie będzie się kojarzył głównie jako głosowy towarzysz najgorszego okresu w historii polskiej piłki
  • Odpowiedz
@EmerytowanySztangista: No właśnie dzięki takim jak Ty ciagle musimy słuchać człowieka, który w dupie ma swój zawód. Nie przygotowuje się do meczu, na wyjebce jara sobie szluga podczas meczu i jedynie na czym bazuje to darcie mordy w losowych momentach zupełnie bez związku z meczem. Ale gro januszy i tak podniesie skowyt jeśli miałoby go zabraknąć bo „legenda”
  • Odpowiedz
@cucaracha: @lsrrdc: oglądałem dzisiaj meczyk i nie zauważyłem, żeby był jakoś szczególnie głośny

Moda na darcie ryja cały mecz zaczęła się chyba od Anglia-Walia na EURO 2020 gdy Boras z Węgrzynem krzyczeli całe spotkanie i się trochę to chyba ludziom spodobało.
Wydaje mi się, że od tego czasu "dynamika" komentowania piłki w TVP trochę się zwiększyła u wszystkich komentatorów.

Ja po prostu lubię komentatorów z jakimś polotem, cechami charakterystycznymi, nawet
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: Ten kraj to jest nieporozumienie. Ludzie z demencja komentuja mecze pilkarskie na najwzyszym poziomie, ludzie umaczani w sprzedawanie meczow prowadza reprezentacje (w dodatku maja mental jak przegryw i jak ten przegryw wygladaja), banda religijnych zacietrzewionych przyglupow rzadzi krajem.

GDZIE JA KUHWA ZYJE
  • Odpowiedz