Wpis z mikrobloga

Z racji, że coraz więcej pojawia się sceptyków drwali, którzy twierdzą, że bardzo podobną a nawet lepszą kanapkę zjesz w lokalnej burgerowni to zapraszam do zabawy.

Jaka burgerownia ma podobną kanapkę? Warunki:
- musi zawierać charakterystyczne składniki drwala (mięso, ser panierowany i boczek),
- powinna kosztować tyle samo co drwal w podobnej wersji (może być nawet do 30 zł, zaokrąglamy w górę),
- bierzemy pod uwagę tylko miasta wojewódzkie - co mnie obchodzi, że na jakiejś wsi można taniej? W domu można jeszcze taniej.

Czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#burgerdrwala #drwal #burger #mcdonalds
kochamschabowe - Z racji, że coraz więcej pojawia się sceptyków drwali, którzy twierd...

źródło: comment_1669295066Um1pflZqcWX8YmtZhJ6iQQ.jpg

Pobierz
  • 15
@kochamschabowe: Ja bym jeszcze dodał parę warunków typowych dla fastfoodów: dobra lokalizacja przy głównej ulicy (żadnego ścisłego centrum czy osiedli), pewne miejsce parkingowe oraz pewny stolik w środku, szybko wydane zamówienie, najlepiej bez wysiadania z auta, długie godziny otwarcia, a najlepiej całodobowo.
@Vadzior: Wtedy raczej nic innego nie zasugerujemy xD starałem się zawęzić tak wymagania by lokalne burgerownie miały szansę i by móc poszerzyć horyzonty xD

W Poznaniu dawno nie widziałem burgera poniżej 25 zł np. W pastwisku tyle kosztuje klasyk xD
@kochamschabowe: Wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego cena w fastfoodach jest jaka jest ze względu na takie udogodnienia.

Też nie kojarzę żadnego dobrego burgera za mniej niż 33-35zł w wersji podstawowej tzw. klasyk. Normalnie jak sobie zamawiam daily burgera, jakiegoś takiego bardziej urozmaiconego, to płacę ok. 40zł.
Burger za 25zł to kojarzy mi się z małym miastem lub jakimś lokalem który ma w menu wszystko: pizze, obiady,
@Janusz_Rekina: Niestety nie zamieścili ceny na fejsbuku a przynajmniej nie widzę. Patrząc po glovo i Uber eats to regularna cena to 39,99 zł.

Można kupić w promocji -20% na głowo za 27.99 zł ale nie wiem czy to nie jest oferta dla glovo. No i trzeba doliczyć dostawę.

Więc jeśli faktycznie 39.99 zł to regularna cena to niestety nie łapie się do tej kategorii.
kochamschabowe - @Janusz_Rekina: Niestety nie zamieścili ceny na fejsbuku a przynajmn...

źródło: comment_1669296777yEnlEw9oyIFNWlikvFVhyb.jpg

Pobierz
@card_man: Sprawdzę beef house ale tam najtańsza opcja to 24 zł więc masz raczej nieaktualne ceny. Najbliżej drwala jest serowy ale on ma blue cheese co może być kontrowersyjne. No i nie mają bekonu te burgery z panierowanym serem - więc podobnej kompozycji nie ma przynajmniej na stronie.

Alle! Burger podobnie - nie ma konkurencyjnej propozycji do drwala. Czyli ser panierowany, boczek, żurawina no i najtańsza propozycja to 24 zł.

Nie
Panierowany ser gouda, czyli ser który po ostygnięciu czyt. 2 minutach zamienia sie w stały obiekt który potrafi sie w przełyku zatrzymać xd wole już drwala i ten ich ser topiony w panierce przynajmniej nie traci swojej faktury
@kochamschabowe: jak bedziesz jadł w beef house to napisz czy dobre, bo jestem ciekawy, bo tam chyba raz jadłem i wydawał się średni, ale ja za bardzo na mieście nie jadam więc nie mam porównania. Zresztą drwala też nie jadłem, mam zamiar w tym roku xD