Wpis z mikrobloga

Pozycja QA Test Leada dla dużego projektu z sektora bankowości (jeden z większych w europie).

Możliwa forma zatrudnienia to B2B.

Jest to czyste B2B więc nie oferujemy żadnych benefitów ani płatnych urlopów.

Klient nie zapewnia narzędzi do pracy, w zakresie pracownika jest zakup laptopa oraz telefonu (aplikacja mobilna)


Czuje się zachęcony ¯\_(ツ)_/¯

#pracbaza #pracait #programista15k #heheszki
  • 16
  • Odpowiedz
Klient nie zapewnia narzędzi do pracy, w zakresie pracownika jest zakup laptopa oraz telefonu (aplikacja mobilna)


@ATAT-2: Co to za januszex? Bo nie uwierzę, że to którykolwiek z banków (10 lat w IT banku pracowałem...)
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Zdziwiłbyś się. Kolega miał podobną sytuację jak pracował w jednym software housie (całkiem sporym) i poszedł do klienta na stały projekt ze swoim laptopem i klawiaturą pod pachą.
  • Odpowiedz
@ATAT-2 W sumie dziwne, bo jeszcze nie spotkałem się z kontraktornią, która by nie oferowała chociaż jakiegoś laptopa - ale może z drugiej strony oferują na tyle dobrą stawkę (chociaż te 200+/h), że kupno sprzętu aż tak mocno nie zaboli w perspektywie przepracowania minimum kilku miesięcy?
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Pewnie i tak praca na jakimś Citrixie w takim razie, bo nie wierzę w pracę na własnym sprzęcie w banku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też pracuję niby na własnym w 1 projekcie no ale na tej zasadzie że łączę się z lapkiem w biurze klienta. xD
  • Odpowiedz
@WyjmijKija: Still, dzień Twojej pracy który przeznaczysz na kupno narzędzia zapewne nie wykorzystywanego do niczego innego.

Chyba, że CI narzucą konkretne wymagania co do marki, systemu operacyjnego czy specyfikacji, wtedy już się robi kilka dni pracy.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: wszystko kwestia dogadania co jest wymagane. Nie jest wprost powiedziane, że nie można wystawić faktury za poniesione koszty. Wszystko można zawrzeć w umowie, żeby nie było takich dziwnych jazd. Odpowiednia stawka wszystko zniweluje
  • Odpowiedz
@ATAT-2: za jaki hajs? tez nie mam ani urlopów ani żadnych benefitów i komputera tez nie a jestem zadowolony bo bez gunwo benefitow po prostu dostaje soczysty hajs
  • Odpowiedz