Wpis z mikrobloga

@bywaj: nie mam jeszcze nawet wybranego mieszkania. Ot, taki wstępny risercz, co by podjąć decyzje szukać czego nadającego się mieszkania czy czegoś do remontu.
@pmco97: pod klucz bez mebli

no ale wszystko mega zależy od standardu który sobie życzysz, za drzwi możesz dać 1000 i 10000 (btw takich za tysiąc zł raczej nie chcesz). No i 40m2 możesz mieć 1 skrzydło albo i nawet 5 więc tu już cena może grubo skakać, to samo z całą resztą
możesz i nawet poniżej 1k/m2 zejść jak po kosztach totalnie będziesz leciał :P drzwi tylko do łazienki, panele
@pmco97: w zeszlym roku remontowalem kawalerke 32m2 pod wynajem i udalo sie zejsc ponozej 1000zl za m2 z wymiana okien ale bez robienia elektryki. Sam robilem tylko część demolki typu wynoszenie starych mebli oraz małą konserwację części instalacji wodnej. Ze sprzetow mialem juz pralke i kuchenkę. Generalnie jak ktos mi mowi ze wydaje na remont mieszkania pod wynajem wiecej niz 1500zl/m2 to jest #!$%@? niezaradny życiowo.
@fledge: u mnie ze zrobieniem kompletnej ruiny w tym roku wyszło jeszcze mniej xd ale dużo samemu, dużo używanych rzeczy z olx, outletów, końcówek serii a nawet jak coś miało wartość jak stary grzejnik to poszło na złom ( ͡° ͜ʖ ͡°)