Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw #przegryw
Jak czuję się już naprawdę #!$%@?, to wchodzę na tag #przegryw i dobijam się jeszcze bardziej. Wrzucacie zdjęcia dziewczyn, które moim zdaniem są bardzo ładne i piszecie, że są brzydkie albo szare myszki. I sobie wtedy myślę, ze boże, to kim ja jestem.
I jak czasem mi się zdarzy pomyśleć, że mam jakąś wartość, ze wygląd to nie wszystko i że mogę w spokoju wyjść do biedronki i nikt nie będzie oceniał, to tutaj tracę wszelką nadzieję.
I w ogóle fobia społeczna wlatuje bardzo, bo dla ludzi wyglad to wszystko i bez niego jesteś traktowany jak gowno.
  • 50
Bardziej chodzi mi o to że możesz być mocno średnia, a nawet i mierna, a i tak łatwiej Ci będzie znaleźć miłość niż mężczyźnie który jest mierny czy średni.


@Smiecior: Wydaje mi się, że tu nie chodzi o wygląd, jest tak dlatego, że wśród mężczyzn jest więcej desperatów, kobiety są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.
ktoś mnie widzi na ulicy i myśli o mnie źle


@julia066: ale dlaczego od razu źle?
Jak widzę dziewczynę to myślę: aha, dziewczyna. I idę dalej.

Jak idziesz ulicą, to się uśmiechasz, czy uciekasz oczami?
@lexico:
Odnoszę się do tego, ze pojawiają się wpisy w stylu: widziałem dziś taka dziewczynę, o matko jak ona wyglądała. Albo wrzucane i oceniane negatywnie są zdjęcia.
Uciekam. Czy ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy? :o
@julia066: Większość ludzi myśli organami płciowymi i dla nich ma to duże znaczenie, taki jest ten świat. Jednak nie dla wszystkich ludzi, ale ja bym się nie przejmował czyimiś urojeniami w główce, jakichś typów na ulicy i typiarek. A anoni dają tutaj zdjęcia takich kobiet u których wiedzą, że nie mają żadnych szans- to taka gra.
@julia066: Masz niskie poczucie własnej wartości. Przez to nabawisz się zaraz jakichś fobii, depresji i zacznkesz prokrastynuować.

Może wcale nie wyglądasz źle, a sobie tak wpierasz bo nie wyglądasz jak te wyszpachlowane laski z tiktoka, które oszukują wyglądem spermiarzy...
Brodaty? Serio ktoś ma taki wymóg? :D


@julia066: a 1,80 m to skąd się wzięło?
Kobiety maja niekiedy dziwne wymagania.
Szatyn, niebieskie oczy itp. ...
A już nie pytają o charakter, hobby, czy nawet wykształcenie.

zaradny i inteligentny, bo sama zarabiam dużo i nie chciałabym kogoś dużo niżej

I właśnie odrzuciłaś z 50 % kandydatów.
Jeśli mało zarabia, to nie może być kochającym mężem?

Wpadłaś w pułapkę myślenia jak mężczyzna.
Twoje
@julia066: Słuchaj turbo przegrywy podbijają sobie ego zaniżając poziom wyglądu różowych, oraz niszcząc im atencję .
To efekt tego, że przeciętny facet nie ma żadnych par na tinderze/ badoo a jak ma to kobieta i tak mu nic nie odpisuje, ghostuje, itp.
Faceci patrzą na wygląd, ale w dzisiejszych czasach są tak zdesperowani, że w realu obniżają swoje standardy nawet o 5 punktów na 10. tzn. że facet 6-7/10 potrafi się
@choochoomotherfucker:

Wydaje mi się, że tu nie chodzi o wygląd, jest tak dlatego, że wśród mężczyzn jest więcej desperatów, kobiety są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.

Cytowany tekst....

Kobiety mają ciśnięcie na związek, ale z wiekiem i związek z "dobrym kandydatem na męża".
Faceci przeciętni w dzisiejszych czasach nic nie ruchają, bo to kobiety wybierają z kim idą do łóżka a tinder i socjalmedia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@julia066: Zawsze ktoś Cię będzie w życiu oceniał. I tu pytanie, po co przejmować się randomami na ulicy? Znaczą coś dla Ciebie? Są istotni w Twoim życiu? Jak nue zaczniesz pracować nad tym to nie będziesz w stanie utrzymać żadnego związku. Bo ciągle będziesz się czymś przejmowała. Co do wyglądu. Jest naprawdę niewiele kobiet, z których nie da się wyciągnąć tyle, żeby faceci się za Tobą oglądali na ulicy. No chyba
@julia066: przejmowanie się postami pod #przegryw xD musisz być tu nowa...

NIGDY nie bierz czegokolwiek pod #przegryw na poważnie. A jak chcesz sobie poprawić samoocenę to załóż konto na fotka.pl - tam dostaniesz miliony atencji. Serio, jak Ci się nudzi, to spróbuj.
@julia066: bzdura. Jeżeli tylko masz te 20 lat i nie jesteś gruba to na tle ogółu kobiet jesteś 6/10. Wskoczysz na rower, przysiady, założysz spodnie do jogi i każdy facet będzie się oglądał. Źródło? Jestem facetem i takie powiedzenia jak z tyłu liceum z przodu muzeum nie biorą się z niczego. Stare babsko 45 lat się ubierze jak młoda i jakieś korygujące gacie i można się pomylić. Jak jesteś młoda to
@julia066: jak chcesz stworzyć związek z dobrym chłopem to liczy się zdecydowanie o wiele więcej niż tylko wygląd.
Wiadomo że trzeba się sobie podobać, ale co Ci po ładnym opakowaniu jak w środku bez wartości?
są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.


@choochoomotherfucker: Dziewczyny mają średnio 4-10 razy niższe libido niż chłopy, więc można tak napisać, że mają dużo mniejsze ciśnienie na szukanie sobie partnera.

i dlatego biorą pijaków i przemocowców?


@lexico: Bo mylą męskość z toksyczną męskością, ale po 2-3 takich łobuzach już zaczynają kumać różnicę i wtedy szukają stabilności. Zerwane więzy rodzinne i brak ojca mają mocne
Dziewczyny mają średnio 4-10 razy niższe libido niż chłopy


@olokynsims: NIE

po 2-3 takich łobuzach już zaczynają kumać różnicę i wtedy szukają stabilności


Betabankomatu, bo bombelek już jest

na początku ktoś nas odrzuca wyglądem, ale z każdym kolejnym spotkaniem zaczynamy się przekonywać.


To się nazywa poznanie zasobów potencjalnego partnera.
W przypadku mężczyzn są chyba jeszcze kryteria finansowe i osobowościowe


@julia066: W twoim przypadku też są.
Możesz płacić facetom za seks i będziesz mieć seks.
Możesz próbować nadrabiać charakterem, czyli dawać facetowi wszystko co chce, seks jaki chce, anal itd, być dla niego miła, prawić komplementy, i tak żeby czuł się przy tobie lepszy niż jest. Oczywiście sama wychodzisz z inicjatywą od samego początku poznania, nie zrażasz się i dbasz o