Wpis z mikrobloga

Zrobiłem etui na karty. Nawet kilka sztuk, ale ta wersja kolorystyczna najbardziej mi się podoba. Prócz tego wykonałem jeszcze dwa inne wzory etui, ale te może innym razem dodam. Użyta skóra to buttero.
Ostatnio mam mało czasu na to hobby. Chęci też nie ma jakoś dużo, a jak tam u was koledzy z # leatherworking?

Moje IG: @Leather.hill

#leatherworking #kaletnictwo #etui #chwalesie #cardholder #diy #rekodzielo
aruel89 - Zrobiłem etui na karty. Nawet kilka sztuk, ale ta wersja kolorystyczna najb...

źródło: 01etui

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@aruel89: etui na karty gdzie wszystkie są w jednym worku i musisz szukać xd to może do reklamówki z biedronki wrzuć i noś w kieszeni wychodzi tak samo praktycznie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amir7
No faktycznie. Przy takiej ilości kart może być problem ze znalezieniem odpowiedniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzięki za cenną uwagę.
  • Odpowiedz
@aruel89: Wygląda jakby tam całkiem dużo kart mogło się zmieścić no bo wsm po co inaczej komuś osobnę miejsce na karty jak ich ma mało, ale takie rozwiązanie jak po lewej tylko z dwóch stron i więcej może przedziałków, gdzie widzisz kawałek karty a nie jak do wiadra wrzucić, ale wizualnie bardzo ładnie
Amir7 - @aruel89: Wygląda jakby tam całkiem dużo kart mogło się zmieścić no bo wsm po...

źródło: Portfel-meski-Visconti-TR-30-RFID-19209

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amir7
To jest portfel, a nie etui na karty. Podobne robiłem, fotki mam na IG. Wiele osób nosi same karty. Ja też karty i banknot noszę. Banknot jest tylko po to gdybym gdzieś nie mógł kartą zapłacić. Drobniaków nie noszę. Wiele jest takich osób jak ja :)
  • Odpowiedz