Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw #przegryw
Jak czuję się już naprawdę #!$%@?, to wchodzę na tag #przegryw i dobijam się jeszcze bardziej. Wrzucacie zdjęcia dziewczyn, które moim zdaniem są bardzo ładne i piszecie, że są brzydkie albo szare myszki. I sobie wtedy myślę, ze boże, to kim ja jestem.
I jak czasem mi się zdarzy pomyśleć, że mam jakąś wartość, ze wygląd to nie wszystko i że mogę w spokoju wyjść do biedronki i nikt nie będzie oceniał, to tutaj tracę wszelką nadzieję.
I w ogóle fobia społeczna wlatuje bardzo, bo dla ludzi wyglad to wszystko i bez niego jesteś traktowany jak gowno.
  • 50
Bardziej chodzi mi o to że możesz być mocno średnia, a nawet i mierna, a i tak łatwiej Ci będzie znaleźć miłość niż mężczyźnie który jest mierny czy średni.


@Smiecior: Wydaje mi się, że tu nie chodzi o wygląd, jest tak dlatego, że wśród mężczyzn jest więcej desperatów, kobiety są chyba bardziej wybredne i nie mają takiego ciśnienia na bycie w związku.
ktoś mnie widzi na ulicy i myśli o mnie źle


@julia066: ale dlaczego od razu źle?
Jak widzę dziewczynę to myślę: aha, dziewczyna. I idę dalej.

Jak idziesz ulicą, to się uśmiechasz, czy uciekasz oczami?
@lexico:
Odnoszę się do tego, ze pojawiają się wpisy w stylu: widziałem dziś taka dziewczynę, o matko jak ona wyglądała. Albo wrzucane i oceniane negatywnie są zdjęcia.
Uciekam. Czy ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy? :o