Wpis z mikrobloga

  • 4
Czy osoby mające lub też popierające posiadanie dzieci popierają eutanazję na życzenie powiedzmy od 18 roku życia?

Czy wsparlibyscie swoje dziecko finansowo gdyby było zdecydowane na dokonanie eutanazji po 18 roku życia a byłaby ona płatna?

#antynatalizm #dzieci #rodzicielstwo #rodzina #eutanazja #pytanie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galek: Ale tak po prostu? No nie. Najpierw psycholog, rozmowy. Natomiast jakby dziecko było nieuleczalnie chore i miałoby cierpieć czekając na smierć to wolałabym to załatwić przez eutanazje
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Lonate mówimy de facto o dorosłym (po 18 roku życia) który jest twoim dzieckiem.

Temu osobnikowi może po prostu nie chcieć się żyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@galek widzisz, znowu ocenisz innych swoją miarą. To ze ty masz jakie masz stosunki i relacje z ojcem, to nie oznacza że każdy takie ma.

Szkoda ze nie wiesz czym jest kochająca i wspierająca sie rodzina. Pojęcie tak niezrozumiałe dla ciebie ze nawet nie umiesz sobie tego pewnie wyobrazić
  • Odpowiedz
  • 0
@galek nie podoba mu sie i chcę eutanazję?? I uważasz ze to bie jest oznaka choroby?? Chory chorego widzę nie umie rozpoznać. To jak z byciem płaczem, zaklinacz rzeczywistość aby nie przyznać ze jesteś chory na depresję
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Mac02 zabawny jesteś ze swoimi śmiesznymi teoriami mały glupi człowieczku.

Masz klapeczki na oczach polaczku robaczku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Lonate to jest kwestia samego zainteresowanego, każdy ma inne postrzeganie.

Czy nie należy uszanować decyzji dorosłej osoby ?
  • Odpowiedz
  • 0
@galek tak tak, prawda w oczy kole. Byt kształtuje świadomość, ty musisz mieć wyjątkowo słaby ten byt.
Relację rodzinne na Bank masz do du*y.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Mac02 właśnie mam bardzo dobre wróżbito.

Chcesz się tak dowartościować ze ty masz dobre? Rzeczywiście mega osiągnięcie:D
  • Odpowiedz
  • 0
@galek nie, chcę ci pomóc zrozumieć czemu masz pogląd jaki masz. Wydaję ci sie ze masz dobre. Gdybyś miał dobre relacje i kochająca się rodzinę to byś nie miał pretensji do matki ze cię urodziła bez twojej zgody.
  • Odpowiedz
@galek: Nie każda decyzje należy uszanować. Hitler też był dorosły jak chciał wybić Żydów, a jakoś nie wszyscy to uszanowali :P

Musi być jakiś powód. Nie chcę bo nie to żaden powód.
  • Odpowiedz