Wpis z mikrobloga

@Virux: spora czesc znika, bo sie zeruje calkiem i nie ma z juz z czego dosypać, wiekszosc tych co szalała na lewarze w trakcie covidu juz z nami nie ma, różnie sie hazard wkręca, to zalezy od psychiki, ale jak wjedzie na grubo, to kazde depo idzie przepalić, a pozniej juz równia pochyla, typu zastawianie nieruchomości, gra na kredo, następnie terapia po ktorej juz do konca zycia nie mozesz grać nawet
@ruchliwy z OS, korzystam tez z sma ,ema, taśmy i wyczucia . Otwieram jedna, dwie pozycje dziennie czekając na okazje, ale różnie bywa wiadomo. Ciągle się uczę a rynek #!$%@? potrafi zaskoczyć, byle SL w paluchu był
@ruchliwy no i mam też taki system, który tu jest hejtowany, chociaż u mnie sprawdza. Jak zarobię trochę, albo kilka razy z rzędu się pomylę, to wypłacam depo i do 14 godz. następnego dnia nic nie ruszam poza demo.
@michelney: Zeby tak zagrywać to trzeba pilnować cały dzień wykresu, nie da się z doskoku...

Ten odpoczynek po serii to akurat dobry pomysł, nawet u mnie się sprawdza a ja mam dłuższe horyzonty :)