Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ralphs: Wierzyć oficjalnym oświadczeniom producenta xD tak jak w Civicu Type R problemy ze skrzynią to "wina właścicieli" bo nie jeździli sportowym autem po emerycku, no dziwne xD Producent choćby wypuścił niedopracowane badziewie to zawsze będzie tłumaczył, że on wszystko zrobił dobrze, "wina użytkownika"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlodziejBilonownic: Po chooy mi wyjeżdżasz z jakimś samochodem gościu? Liczby działają na korzyść Nvidii czy Ci się to podoba czy nie. Szansa na to, że spali Ci się GPU z serii 40 jest mniejsza niż pierwsze miejsce Polski w Katarze.
@PanPrezes_PL #!$%@? z dowodzikiem anegdotycznym nic nie wnoszące do tej konkretnej sprawy. Ja mogę napisać, że bazując na wpisach przeczytanych na #pcmasterrace czy r/pcmasterrace ludzi, którzy podpinają monitor pod MOBO zamiast GPU i szukają odpowiedzi dlaczego ekran jest czarny po wciśnięciu "power' - uwazam, że przeciętny użytkownik PC ma malutkie pojęcie. Z resztą daleko szukać nie muszę - o ile mnie pamięć nie myli, to zapomniałeś kiedyś w AIO o MSI odwrócić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ralphs: jak to mówią, kto pyta nie błądzi, a następnym razem inne chłodzenie kupiłem. Jak bym kupił kartę za 10k to bym pod ostrym światłem sprawdził czy wszystko się zgadza przed wpięciem do prądu. Zresztą ile broniło cyberpunka na premierę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
naprawdę nie rozumiem tego bronienia korpo, monopol nikomu nie służy oprócz danej korporacji.
@PanPrezes_PL Ja nie bronie korpo. Sam dzisiaj napisałem na Mirko, żeby "#!$%@?ć zielonych prądem" z racji wyceny 4080, ale do tej konkretnej sprawy staram się podejść najbardziej obiektywnie jak tylko mogę i skłaniam się ku temu, że mogą mieć rację i zamiast klepać jak mantrę, że korpo złe, że chcą się przyznać do błędu i tylko by nas na kasę chcieli ruchać(ostatnia część to w sumie prawda xD)

A AIO miałem -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ralphs: myślisz że instrukcji nie czytałem? Pierwszy raz się spotkałem z takim kijowym montażem , ale do przeżycia. Liquid freezer 33 bez rgb ale lepszy wybór cena/jakość