Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: w sumie to jest strasznie smutne, jak jesteś takim chłopakiem. Bo bycie odrzuconym za wzrost, albo w ogóle brak partnerki to jedno. Ale jak się dowiesz, że jesteś już z kobietą, idzie wam dobrze, jest wręcz uroczo i wspaniale, ona wspiera ciebie, ty wspierasz ją. I teraz dowiesz się, że jej były ją zdradzał, miał w dupie, nie był nawet "w połowie takim mężczyzną jak ty" (to nawet różowa może
@LifeReboot: Mnie nie kręcą za bardzo eksperymenty, ale jak powiedziałeś. Być z kobietą, która Cię podświadomie nie kocha, i tęski cały czas za "emocjami", to jest cios. Tu nie chodzi tylko o seks. Ale ogólnie. Dlatego jakby nawet mnie jakaś chciała to jaką mam pewność, że w środku nie ma mnie za frajera? Bardzo to boli, ale wolę już być sam... Żyć sobie spokojnie, bez takich wrażeń. Samotność nie jest najgorszą
Dlatego jakby nawet mnie jakaś chciała to jaką mam pewność, że w środku nie ma mnie za frajera?


@LostHoldenCaulfield: ale taka dziewczyna nie ma wcale chłopaka za frajera. O to chodzi.

W skrajnych przypadkach są historie o kobietach, które np. dostały orgazmu podczas gwałtu. I one są podwójnei straumatyzowane bo wstydzą się tego faktu same przed sobą, są obrzydzone reakcją własnego organizmu.

Inny przyklad to np. jeżeli facet będzie mieć wypadek