Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ScaRRyMaN: "póki co jeszcze pojeździ to szkoda inwestować" + to co napisał @wycz: - w aktualnym wozie coś mi stuka raz na jakiś czas, raz stuknie 2 razy dziennie, żeby potem nie stukac przez 4 dni. Szukałem, ale nie znalazłem. Oddałem na SKP - nie znaleźli. Oddałem do mechanika - nie znalazł. XD Więc jeżdżę aż będzie stukać bez przerwy, to wtedy łatwiej będzie zdiagnozować XD
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: jeszcze jest "nie przeszkadza mi to" albo "ja tego nie używam". później taki janusz wystawia auto jako sprawne do sprzedaży i się dziwi, że kto przyjedzie to szybciej odjeżdża niż on spali cygara. niestety kultura techniczna w naszym kraju jest na poziomie taniej kiełbasy zwyczajnej popitej harnasiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: właśnie obstawiam albo amortyzatory, albo łożysko/poduszka mcphersona, będę się musiał przyjrzeć temu, bo raczej staram się, żeby zawias i hamulce były zawsze na tiptop :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitan_knur: kupiłem raz taki wóz.. taniej niż średnia, ale też nie "za grosze", co to było za auto..
- szyba kierowcy podparta drewnianą listewką, bo się mechanizm zerwał,
- sterownik ABS zdechł, więc kontrolka ABSu zaklejona czarną plasteliną,
- gwint w misce olejowej zerwany, więc korek wkręcony i #!$%@? dirko
- paliło bezpiecznik od któregoś tam obwodu (nie pamiętam juz), to wsadzony był gruby, miedziany przewód zamiast bezpiecznika.

Już pomijam tu
  • Odpowiedz