Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski:
zaglosowalem na E60
pewnie niepopularna opinia ale osobiscie wolalbym przedlifta z M54B30
bo roznice wizualne sa marginalne, a iDrive CCC czy CIC to i tak kalectwo w porownaniu do nawet najtanszego androida.
za to co zostanie zrobil bym w m54 pierscienie zeby nie bral oleju (a na 60% bedzie bral litra na 1000/2000km)
a radio/navi wymienil bym na jakiegos androida i by mial lepsze multimedia niz F10
po za tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pejczi: No jak pyta do 50 tysięcy to chyba celuje w coś nowszego niż E39 czy pierwsze E60. Tym bardziej, że w F10 nie masz dużego wyboru w benzynach a ta opcja wygrywa w ankiecie. Widać jakie wykopki mają pojęcie o BMW po 2010 roku.
@kipowrot: To już pełnoletnie egzemplarze. Znaleźć coś sensownego graniczy z cudem.
@Koichi: Ja zwyczajnie stwierdziłem, ze e60 z n53 to śmietnik. W tym budżecie nie pchalbym się w żadną benzynę z BMW - bo albo bedą juz przestarzałe generacyjnie, albo będą śmietnikiem.
Ja sam obecnie mam F10 z B47 z 2015.
Ja zwyczajnie stwierdziłem, ze e60 z n53 to śmietnik. W tym budżecie nie pchalbym się w żadną benzynę z BMW - bo albo bedą juz przestarzałe generacyjnie, albo będą śmietnikiem.


@pejczi: no to zakładając że może byc diesel - co byś brał?
@jozef-dzierzynski: F10 n47, przy zalozeniu ze bardzo dokladnie sprawdzisz (najlepiej w serwisie specjalizujacym sie w BMW) i na wszelki wypadek bedziesz mial te 5k w zapasie. N47 trafiało do +-90% BMW w okresie 2009-2014 (bo zostal zastapiony B47) i wiekszosc mechanikow zna go na pamięć, dużo dobrej jakości części zamiennych. Z benzynami mozesz miec ten problem, ze jest ich statystycznie mniej i ciezej z diagnostyka. W 50k powinienes cos dostac przedliftowego.