Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ejber_z_Fyrtla: Będę, ale z intensywnością może z 30% tego co pozostałe mundiale. Tzn obejrzę Polskę, jakieś szlagiery grupowe, no i półfinały z finałem.

No niestety cała ta otoczka z mundialem, kraj niepiłkarski i nietolerancyjny, korupcja w tle, termin zimowy - wszystko to sprawia, że siłą rzeczy ten mundial jest tylko sztuczną namiastką tych poprzednich. Za #!$%@? nie mogę poczuć tego święta co zawsze czułem.

@Maly_Jasio: Taki bojkot na 10%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: przecież telewizję już dawno wykupiły prawa do transmisji, więc hajs poszedł. Nie oglądając mundialu nie odbierasz nikomu gotówki, bo Katar dostał pieniądze od TVP, a TVP to telewizja rządowa, więc może sobie wypłacić te pieniądze od państwa. Budweiser jest sponsorem mundialu i też na nim nic nie straci, mimo, że jest prohibicja.
@Maly_Jasio:

A tam #!$%@?...
Wiele racji wypisałeś, ale popatrz na to z drugiej strony. Za oknem -5 stopni, śnieg w wielu miejscach w kraju, zimno aż sople w nosie się robią. Wracasz z pracy o 15 i co robisz? Odpalasz mundialowe spotkanie z zajebistą pogodą w tle aż cieplej się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)